Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Edwin Ellis op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Edwin Ellis: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Edwin Ellis op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is The Haven Under The Hill: 300 weergaven, wat 19% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: The Harbour en Landscape With Peasant. Edwin Ellis trok in totaal 1.700 bezoeken aan, met 400 op de artiestenpagina en 1.300 op individuele schilderijen. De vraag stijgt: het aantal bezoeken is met 300% gegroeid van Sep 2026 naar Okt 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 900 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Gedempt (Kleurverzadiging): 62% van de bezoeken, tegenover 32% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van Edwin Ellis die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Edwin Ellis die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
The Haven Under The Hill
300 bezoeken · 18,8%
-
2
The Harbour
200 bezoeken · 12,5%
-
3
Landscape With Peasant
200 bezoeken · 12,5%
-
4
Seascape
200 bezoeken · 12,5%
-
5
Landscape And A River
100 bezoeken · 6,2%
-
6
View Of Runswick Bay
100 bezoeken · 6,2%
-
7
Over The Harbour Bar
100 bezoeken · 6,2%
-
8
The Approaching Storm, Whitby
100 bezoeken · 6,2%
-
9
Beach Scene With Fisherfolk At Low Tide
100 bezoeken · 6,2%
-
10
On The South Coast Of England
100 bezoeken · 6,2%
Hoeveel interesse krijgt Edwin Ellis elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 300 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Edwin Ellis bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Edwin Ellis?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 22,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 56,0% | 62,5% |
| Algehele helderheid: licht | 14,0% | 31,2% |
| Lichtgevend | 2,0% | 6,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 32,0% | 62,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 40,0% | 25,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 24,0% | 12,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 46,0% | 75,0% |
| Aardse tinten | 51,3% | 25,0% |
| Donkere tinten | 2,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 40,0% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 54,0% | 43,8% |
| Levendig | 6,0% | 6,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 0,0% |
| Zacht | 8,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 6,2% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 25,0% |
| Verklaring | 54,0% | 68,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 22,0% | 31,2% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 18,8% |
| Evenwichtige harmonie | 16,0% | 6,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 34,0% | 31,2% |
| Harmonieus palet | 18,0% | 12,5% |
Welke schilderijen van Edwin Ellis zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Over The Harbour Bar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lobster catchers flamboro h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Penmaenmawr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen And Boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherfolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Peasant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| After Three Days Gale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Approaching Storm, Whit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Conway Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Edwin Ellis?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Edwin Ellis en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Edwin Ellis: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Edwin Ellis zijn het meest gewild?
- The Haven Under The Hill voert met 300 bezoeken (19% van de weergaven van Edwin Ellis). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in Edwin Ellis?
- 1.700 bezoeken in twaalf maanden: 400 op de artiestenpagina en 1.300 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Edwin Ellis geven kopers de voorkeur?
- Gedempt (Kleurverzadiging): 62% van de bezoeken voor 32% van de catalogus.