Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ellen Gallagher op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Ellen Gallagher: de kijk van de bezoekers
Bezoekers openen Dr. Blowfins vaker dan welk ander schilderij van Ellen Gallagher dan ook: 500 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 31% van het totaal. Daarna volgen Delirious Hem en Dew Breaker. Ellen Gallagher kreeg 1.200 bezoeken: 100 op de artiestenpagina, 1.100 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 1.100 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Zacht gemengd palet (Kleurharmonie) trekt 69% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 36% van de catalogus.
Ellen Gallagher: de 7 schilderijen die bezoekers als eerste bekijken
De 7 schilderijen van Ellen Gallagher met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Dr. Blowfins, 2014
500 bezoeken · 31,2%
-
2
Delirious Hem, 1995
300 bezoeken · 18,8%
-
3
Dew Breaker, 2015
300 bezoeken · 18,8%
-
4
An Experiment of Unusual Opportunity, 2008
200 bezoeken · 12,5%
-
5
Duke, 2004
100 bezoeken · 6,2%
-
6
Dew Breaker and Dew Breaker, 2015
100 bezoeken · 6,2%
-
7
They could still serve
100 bezoeken · 6,2%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Ellen Gallagher per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Ellen Gallagher per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Ellen Gallagher komen overeen met de keuzes van bezoekers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 9,1% | 12,5% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 18,2% | 6,2% |
| Algehele helderheid: licht | 45,5% | 56,2% |
| Lichtgevend | 27,3% | 25,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 72,7% | 68,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 18,2% | 12,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 9,1% | 18,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 80,0% | 81,2% |
| Aardse tinten | 10,0% | 12,5% |
| Monochroom | 10,0% | 6,2% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 72,7% | 68,8% |
| Gebalanceerd | 18,2% | 12,5% |
| Levendig | 9,1% | 18,8% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 36,4% | 31,2% |
| Zacht | 36,4% | 37,5% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 9,1% | 31,2% |
| Verklaring | 18,2% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 9,1% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 36,4% | 68,8% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 9,1% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 45,5% | 31,2% |
Welke schilderijen van Ellen Gallagher trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| An Experiment of Unusual Op… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dr. Blowfins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dew Breaker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blubber | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bubbel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Duke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dew Breaker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| They could still serve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dew Breaker and Dew Breaker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Delirious Hem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de bezoekers van Ellen Gallagher?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Ellen Gallagher, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Ellen Gallagher op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Ellen Gallagher krijgt de meeste bezoeken?
- Dr. Blowfins: 500 weergaven, 31% van het totaal aantal weergaven. 7 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Ellen Gallagher?
- 1.200 bezoeken in twaalf maanden, 100 op de artiestenpagina en 1.100 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Ellen Gallagher trekt bezoekers aan?
- Zacht gemengd palet (Kleurharmonie) schilderijen: 69% van de bezoeken, 36% van de catalogus.