Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Emilio Sánchez Perrier op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Emilio Sánchez Perrier: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken A Riverbank in Poissy vaker dan welk ander schilderij van Emilio Sánchez Perrier dan ook: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 27% van het totaal. Daarna volgen Spanish Landscape en At the edge of the river. Emilio Sánchez Perrier kreeg 1.900 bezoeken: 800 op de artiestenpagina, 1.100 op schilderijen. Het momentum is positief: 600% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 1.000 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Gedempt (Kleurverzadiging) trekt 45% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 19% van de catalogus.
Emilio Sánchez Perrier: de 9 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 9 schilderijen van Emilio Sánchez Perrier met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
A Riverbank in Poissy
300 bezoeken · 27,3%
-
2
Spanish Landscape, 1881
100 bezoeken · 9,1%
-
3
At the edge of the river
100 bezoeken · 9,1%
-
4
Boating Party at Rest, San Roque
100 bezoeken · 9,1%
-
5
A quiet afternoon on the river
100 bezoeken · 9,1%
-
6
An Afternooon on the River, Seville
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Boating along a Quiet River, Acala
100 bezoeken · 9,1%
-
8
A Orillas del rio, Alcala
100 bezoeken · 9,1%
-
9
Calm Waters at Chaponval
100 bezoeken · 9,1%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Emilio Sánchez Perrier per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 700 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Emilio Sánchez Perrier per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Emilio Sánchez Perrier sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 16,2% | 36,4% |
| Gematigde luminantie | 54,0% | 45,5% |
| Algehele helderheid: licht | 29,7% | 18,2% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 18,9% | 45,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 35,1% | 36,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 35,1% | 18,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,8% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 13,5% | 36,4% |
| Gebalanceerd | 64,9% | 54,5% |
| Levendig | 21,6% | 9,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 2,7% | 9,1% |
| Gebalanceerd | 8,1% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 27,0% | 36,4% |
| Verklaring | 62,2% | 54,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 5,4% | 9,1% |
| Zacht gemengd palet | 13,5% | 9,1% |
| Evenwichtige harmonie | 13,5% | 9,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 37,8% | 54,5% |
| Harmonieus palet | 29,7% | 18,2% |
Welke schilderijen van Emilio Sánchez Perrier trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Casita al Mar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Campfire on the bank of riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On The River Bank | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Riverbank in Poissy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| A Orillas del rio, Alcala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bords de L'Oise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spanish Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A River Landscape in Pontise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Oise sur Auvers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Riverbank in Poissy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Emilio Sánchez Perrier?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 500 | 45,5% |
| Spaans | 500 | 45,5% |
| Portugees | 100 | 9,1% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Emilio Sánchez Perrier, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 400 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 200 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 1.100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 500 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 1.000 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 600 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 1.200 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 700 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 1.300 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Emilio Sánchez Perrier op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Emilio Sánchez Perrier krijgt de meeste bezoeken?
- A Riverbank in Poissy: 300 weergaven, 27% van het totaal aantal weergaven. 9 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Emilio Sánchez Perrier?
- 1.900 bezoeken in twaalf maanden, 800 op de artiestenpagina en 1.100 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Emilio Sánchez Perrier trekt kopers aan?
- Gedempt (Kleurverzadiging) schilderijen: 45% van de bezoeken, 19% van de catalogus.