Geld-terug-garantie · 100 dagen Gratis wereldwijde verzending
449.564kunstwerken 30.613kunstenaars 4.658musea 32talen

Ernest Biéler Waar kopers op letten

1863 – 1948

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ernest Biéler op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Ernest Biéler: het perspectief van de kopers

Kopers bekijken The leaf gatherer vaker dan welk ander schilderij van Ernest Biéler dan ook: 700 weergaven in twaalf maanden, goed voor 10% van het totaal. Daarna volgen Accounts of the pasture or La Raclette en The Kid with sheep. Ernest Biéler kreeg 9.300 bezoeken: 2.800 op de artiestenpagina, 6.500 op schilderijen. Het momentum is positief: 11% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 5.400 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (81%), telefoons (10%) en tablets (10%). De voorkeur is duidelijk: Zacht gemengd palet (Kleurharmonie) trekt 16% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 4% van de catalogus.

Ernest Biéler: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken

De 10 schilderijen van Ernest Biéler met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.

  1. The leaf gatherer 1 The leaf gatherer 700 bezoeken · 10,1%
  2. Accounts of the pasture or La Raclette 2 Accounts of the pasture or La Raclette 600 bezoeken · 8,7%
  3. The Kid with sheep 3 The Kid with sheep 400 bezoeken · 5,8%
  4. A beautiful Sunday at Savièze 4 A beautiful Sunday at Savièze 300 bezoeken · 4,3%
  5. View of St. Saphorin from the house of Montellier 5 View of St. Saphorin from the house of Montellier 200 bezoeken · 2,9%
  6. Portrait of Jules Tissières 6 Portrait of Jules Tissières 200 bezoeken · 2,9%
  7. Girl with the æillet 7 Girl with the æillet 200 bezoeken · 2,9%
  8. Maiden with hat 8 Maiden with hat 200 bezoeken · 2,9%
  9. The mysterious Water 9 The mysterious Water 200 bezoeken · 2,9%
  10. Confidence in the shelter of the woods 10 Confidence in the shelter of the woods 200 bezoeken · 2,9%

Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Ernest Biéler per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Open de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 20260100
Jul 20261.0004.400
Aug 20261.100700
Sep 20267001.300

Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Ernest Biéler per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke schilderijen van Ernest Biéler trekken maandelijks de meeste aandacht?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Open de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Accounts of the pasture or…000000000300100200
Portrait of Jules Tissières0000000001001000
The Kid with sheep0000000001000100
Types de Savièse000000000000
Maiden with hat0000000001001000
Girl with the æillet00000000020000
View of St. Saphorin from t…0000000001001000
Confidence in the shelter o…00000000000200
Marie. Valais in the lace c…00000000001000
The Little Red Horse000000000000

Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Ernest Biéler?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Open de cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten7.50080,6%
telefoons9009,7%
tablets9009,7%

In welke talen surfen de kopers van Ernest Biéler?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Open de cijfers
TaalBezoekenDelen
Russisch30042,9%
Engels10014,3%
Spaans10014,3%
Zweeds10014,3%
Oekraïens10014,3%

Hoeveel bezoeken per dag krijgt Ernest Biéler, en wat is de volgende stap?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Open de cijfers
DagBezoeken
di 22 Sep100
wo 23 Sep100
do 24 Sep100
vr 25 Sep100
za 26 Sep600
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep1.100
wo 30 Sep100
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt500
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt100
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt200
di 13 Okt (voorspelling)0
wo 14 Okt (voorspelling)0
do 15 Okt (voorspelling)0
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)0
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0

Over Ernest Biéler op AllPaintingsStore.com

Welk schilderij van Ernest Biéler krijgt de meeste bezoeken?

The leaf gatherer: 700 weergaven, 10% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.

Wat is de omvang van het publiek van Ernest Biéler?

9.300 bezoeken in twaalf maanden, 2.800 op de artiestenpagina en 6.500 op de schilderijen.

Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Ernest Biéler?

De verdeling van de bezoeken is apparaten (81%), telefoons (10%) en tablets (10%); apparaten staat op de eerste plaats met 81%.

Welke schilderstijl van Ernest Biéler trekt kopers aan?

Zacht gemengd palet (Kleurharmonie) schilderijen: 16% van de bezoeken, 4% van de catalogus.