Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Erwin Wurm op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Erwin Wurm: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Erwin Wurm: The Body As The House vaker dan welk ander schilderij van Erwin Wurm dan ook: 100 weergaven in twaalf maanden, goed voor 11% van het totaal. Daarna volgen Erwin Wurm: The Body As The House en Erwin Wurm: The Body As The House. Erwin Wurm kreeg 1.000 bezoeken: 200 op de artiestenpagina, 800 op schilderijen. Momentum vertraagd: 67% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 600 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) trekt 78% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 29% van de catalogus.
Erwin Wurm: de 9 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 9 schilderijen van Erwin Wurm met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Erwin Wurm: The Body As The House, 2012
100 bezoeken · 11,1%
-
2
Erwin Wurm: The Body As The House, 2016
100 bezoeken · 11,1%
-
3
Erwin Wurm: The Body As The House, 2012
100 bezoeken · 11,1%
-
4
Erwin Wurm: The Body As The House, 2014
100 bezoeken · 11,1%
-
5
Erwin Wurm: The Body As The House, 2015
100 bezoeken · 11,1%
-
6
Erwin Wurm: The Body As The House, 2017
100 bezoeken · 11,1%
-
7
Erwin Wurm: The Body As The House, 2003
100 bezoeken · 11,1%
-
8
Erwin Wurm: The Body As The House, 2010
100 bezoeken · 11,1%
-
9
Erwin Wurm: The Body As The House, 2015
100 bezoeken · 11,1%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Erwin Wurm per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Erwin Wurm per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Erwin Wurm sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,9% | 11,1% |
| Zachte schaduw | 8,8% | 11,1% |
| Gematigde luminantie | 35,3% | 44,4% |
| Algehele helderheid: licht | 41,2% | 22,2% |
| Lichtgevend | 11,8% | 11,1% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 64,7% | 77,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 29,4% | 11,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 5,9% | 11,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 64,3% | 62,5% |
| Aardse tinten | 25,0% | 25,0% |
| Monochroom | 7,1% | 12,5% |
| Pasteltinten | 3,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 55,9% | 77,8% |
| Gebalanceerd | 44,1% | 22,2% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 17,6% | 22,2% |
| Zacht | 11,8% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 11,8% | 11,1% |
| Krachtig contrast | 20,6% | 11,1% |
| Verklaring | 38,2% | 55,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 5,9% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 23,5% | 22,2% |
| Evenwichtige harmonie | 11,8% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 29,4% | 77,8% |
| Harmonieus palet | 29,4% | 0,0% |
Welke schilderijen van Erwin Wurm trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erwin Wurm: The Body As The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Erwin Wurm: The Body As The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Erwin Wurm: The Body As The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Erwin Wurm: The Body As The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Erwin Wurm: The Body As The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Erwin Wurm: The Body As The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Erwin Wurm: The Body As The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Erwin Wurm: The Body As The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Erwin Wurm: The Body As The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Erwin Wurm: The Body As The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Erwin Wurm?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Hongaars | 100 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Erwin Wurm, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 500 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 700 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 900 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 1.000 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 200 |
Over Erwin Wurm op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Erwin Wurm krijgt de meeste bezoeken?
- Erwin Wurm: The Body As The House: 100 weergaven, 11% van het totaal aantal weergaven. 9 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Erwin Wurm?
- 1.000 bezoeken in twaalf maanden, 200 op de artiestenpagina en 800 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Erwin Wurm trekt kopers aan?
- Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) schilderijen: 78% van de bezoeken, 29% van de catalogus.