Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Eva Gonzalès op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Eva Gonzalès: de cijfers die ertoe doen
A Loge in the Theatre des Italiens is het meest bekeken schilderij van Eva Gonzalès: 500 weergaven in twaalf maanden, goed voor 12% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Nanny en Baby en Portrait of a Young Woman. In totaal 5.600 bezoeken: 1.700 naar de artiestenpagina en 3.900 naar de schilderijen. 62% stijging tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 met 3.300 bezoeken. Verdeling per apparaat: apparaten (79%), telefoons (20%) en tablets (2%). Monochroom (Kleurintensiteit) is de voorkeursstijl: 66% van de bezoeken, 48% van de catalogus.
Top 10 schilderijen van Eva Gonzalès op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Eva Gonzalès dat het vaakst wordt geopend.
-
1
A Loge in the Theatre des Italiens, 1874
500 bezoeken · 12,2%
-
2
Nanny en Baby, 1877
500 bezoeken · 12,2%
-
3
Portrait of a Young Woman, 1870
500 bezoeken · 12,2%
-
4
Peonies and June Bug, 1871
300 bezoeken · 7,3%
-
5
The Indolence, 1872
300 bezoeken · 7,3%
-
6
The Little Lever, 1876
200 bezoeken · 4,9%
-
7
Jeanne Gonzales in Profile, 1865
200 bezoeken · 4,9%
-
8
Reading in the Forest
200 bezoeken · 4,9%
-
9
On the Water, 1871
100 bezoeken · 2,4%
-
10
The Woman in Pink, 1879
100 bezoeken · 2,4%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Eva Gonzalès?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 700 | 2.600 |
| Aug 2026 | 200 | 600 |
| Sep 2026 | 700 | 600 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Eva Gonzalès?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van Eva Gonzalès?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 30,0% | 41,5% |
| Zachte schaduw | 30,0% | 36,6% |
| Gematigde luminantie | 22,5% | 17,1% |
| Algehele helderheid: licht | 17,5% | 4,9% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 32,5% | 43,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,5% | 34,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 20,0% | 19,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 5,0% | 2,4% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 63,6% | 74,2% |
| Neutrale kleuren | 30,3% | 19,4% |
| Donkere tinten | 3,0% | 3,2% |
| Natuurlijke tinten | 3,0% | 3,2% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 47,5% | 65,8% |
| Gebalanceerd | 42,5% | 31,7% |
| Levendig | 10,0% | 2,4% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 7,5% | 4,9% |
| Zacht | 12,5% | 2,4% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 17,1% |
| Krachtig contrast | 15,0% | 17,1% |
| Verklaring | 55,0% | 58,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 15,0% | 19,5% |
| Zacht gemengd palet | 7,5% | 19,5% |
| Evenwichtige harmonie | 22,5% | 24,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 45,0% | 34,2% |
| Harmonieus palet | 10,0% | 2,4% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Eva Gonzalès maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nanny en Baby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| A Loge in the Theatre des I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| On the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman in White | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| The Indolence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Secretly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| UNE LOGE AUX ITALIENS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Toilet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Little Lever | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Telefoons of computers: waar heeft Eva Gonzalès naar gekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 4.400 | 78,6% |
| telefoons | 1.100 | 19,6% |
| tablets | 100 | 1,8% |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Eva Gonzalès?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 300 | 27,3% |
| Italiaans | 300 | 27,3% |
| Bulgaars | 200 | 18,2% |
| Duits | 100 | 9,1% |
| Engels | 100 | 9,1% |
| Portugees | 100 | 9,1% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Eva Gonzalès en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 300 |
| vr 25 Sep | 100 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 300 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 300 |
| za 3 Okt | 200 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 200 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 200 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar Eva Gonzalès
Wat is het meest bekeken schilderij van Eva Gonzalès?
- A Loge in the Theatre des Italiens, met 500 weergaven of 12% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Eva Gonzalès op AllPaintingsStore.com?
- 5.600 in twaalf maanden (1.700 op de artiestenpagina, 3.900 op de schilderijen).
Wordt Eva Gonzalès vaker bekeken op telefoons of op computers?
- De bezoeken zijn als volgt verdeeld over apparaten (79%), telefoons (20%) en tablets (2%); apparaten loopt voor met 79%.
Is er een stijl van Eva Gonzalès die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Monochroom (Kleurintensiteit): 66% van de bezoeken tegenover 48% van de catalogus.