Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Eva Hesse op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Eva Hesse: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Accession II vaker dan welk ander schilderij van Eva Hesse dan ook: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 36% van het totaal. Daarna volgen Repetition Nineteen III en Right After. Eva Hesse kreeg 2.500 bezoeken: 2.000 op de artiestenpagina, 500 op schilderijen. Het momentum is positief: 1300% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Sep 2026: 1.400 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Verklaring (Contrast) trekt 55% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 27% van de catalogus.
Eva Hesse: de 5 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 5 schilderijen van Eva Hesse met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Eva Hesse per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 1.400 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Eva Hesse per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Eva Hesse sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 18,2% | 18,2% |
| Gematigde luminantie | 9,1% | 27,3% |
| Algehele helderheid: licht | 36,4% | 45,5% |
| Lichtgevend | 36,4% | 9,1% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 45,5% | 45,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 27,3% | 9,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,2% | 18,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 9,1% | 27,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 45,5% | 54,5% |
| Aardse tinten | 27,3% | 45,5% |
| Pasteltinten | 18,2% | 0,0% |
| Monochroom | 9,1% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 45,5% | 45,5% |
| Gebalanceerd | 36,4% | 27,3% |
| Levendig | 18,2% | 27,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 45,5% | 27,3% |
| Zacht | 27,3% | 18,2% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 0,0% | 0,0% |
| Verklaring | 27,3% | 54,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 18,2% | 36,4% |
| Zacht gemengd palet | 9,1% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 18,2% | 9,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 18,2% | 27,3% |
| Harmonieus palet | 36,4% | 27,3% |
Welke schilderijen van Eva Hesse trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Repetition Nineteen III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hang Up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Accession II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomorrow's Apples (5 in Whi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Right After | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Accession II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 100 | 0 |
| Contingent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Eva Hesse?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 500 | 31,2% |
| Duits | 400 | 25,0% |
| Tsjechisch | 300 | 18,8% |
| Deens | 200 | 12,5% |
| Spaans | 100 | 6,2% |
| Zweeds | 100 | 6,2% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Eva Hesse, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 100 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 300 |
| do 1 Okt | 500 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 300 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 100 |
Over Eva Hesse op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Eva Hesse krijgt de meeste bezoeken?
- Accession II: 400 weergaven, 36% van het totaal aantal weergaven. 5 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Eva Hesse?
- 2.500 bezoeken in twaalf maanden, 2.000 op de artiestenpagina en 500 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Eva Hesse trekt kopers aan?
- Verklaring (Contrast) schilderijen: 55% van de bezoeken, 27% van de catalogus.