Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Fanny Brate op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Fanny Brate: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Fanny Brate op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Finding Neverland: 300 weergaven, wat 20% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Art Friends en Portrait Of Hervor. Fanny Brate trok in totaal 2.300 bezoeken aan, met 900 op de artiestenpagina en 1.400 op individuele schilderijen. De vraag nam af: het aantal bezoeken daalde met 100% van Aug 2026 naar Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 1.900 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 67% van de bezoeken, tegenover 36% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van Fanny Brate die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Fanny Brate die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Finding Neverland, 1902
300 bezoeken · 20,0%
-
2
Art Friends, 1885
300 bezoeken · 20,0%
-
3
Portrait Of Hervor
200 bezoeken · 13,3%
-
4
Summer Idyll, 1894
100 bezoeken · 6,7%
-
5
View Of A Swedish Interior
100 bezoeken · 6,7%
-
6
Isakson's Paddockpsd
100 bezoeken · 6,7%
-
7
Midsummer, 1898
100 bezoeken · 6,7%
-
8
Hide And Seek, 1947
100 bezoeken · 6,7%
-
9
Summer Idyll With Boy Carving Wood
100 bezoeken · 6,7%
-
10
Girl At The Window
100 bezoeken · 6,7%
Hoeveel interesse krijgt Fanny Brate elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 1.100 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Fanny Brate bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Fanny Brate?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 22,0% | 13,3% |
| Zachte schaduw | 18,0% | 13,3% |
| Gematigde luminantie | 36,0% | 66,7% |
| Algehele helderheid: licht | 24,0% | 6,7% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 28,0% | 46,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,0% | 26,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,0% | 26,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 47,2% | 44,4% |
| Neutrale kleuren | 44,4% | 55,6% |
| Donkere tinten | 8,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 28,0% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 64,0% | 46,7% |
| Levendig | 8,0% | 20,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 6,7% |
| Zacht | 18,0% | 13,3% |
| Gebalanceerd | 18,0% | 33,3% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 40,0% |
| Verklaring | 36,0% | 6,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 30,0% | 26,7% |
| Zacht gemengd palet | 24,0% | 20,0% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 6,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 26,0% | 46,7% |
| Harmonieus palet | 8,0% | 0,0% |
Welke schilderijen van Fanny Brate zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Title in Swedish: Namnsdag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Mother, Henrie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Astrid Som Lucia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Net Binder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Depicting Mrs. Hen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Glade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Young Farmhands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Fanny Brate?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Japans | 200 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Fanny Brate en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 300 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 300 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Fanny Brate: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Fanny Brate zijn het meest gewild?
- Finding Neverland voert met 300 bezoeken (20% van de weergaven van Fanny Brate). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in Fanny Brate?
- 2.300 bezoeken in twaalf maanden: 900 op de artiestenpagina en 1.400 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Fanny Brate geven kopers de voorkeur?
- Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 67% van de bezoeken voor 36% van de catalogus.