Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Félix Nadar op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Félix Nadar: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Pierrot the Photographer vaker dan welk ander schilderij van Félix Nadar dan ook: 600 weergaven in twaalf maanden, goed voor 10% van het totaal. Daarna volgen Sarah Bernhardt en Hermaphrodite. Félix Nadar kreeg 6.200 bezoeken: 800 op de artiestenpagina, 5.400 op schilderijen. Het momentum is positief: 75% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 4.800 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (94%) en telefoons (6%). De voorkeur is duidelijk: Verklaring (Contrast) trekt 60% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 38% van de catalogus.
Félix Nadar: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Félix Nadar met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Pierrot the Photographer, 1854
600 bezoeken · 9,5%
-
2
Sarah Bernhardt
300 bezoeken · 4,8%
-
3
Hermaphrodite, 1860
200 bezoeken · 3,2%
-
4
Catacombes De Paris, 1861
200 bezoeken · 3,2%
-
5
Égouts De Paris, 1861
200 bezoeken · 3,2%
-
6
Égouts De Paris, 1861
200 bezoeken · 3,2%
-
7
Catacombes De Paris, 1861
200 bezoeken · 3,2%
-
8
Catacombes De Paris, 1861
200 bezoeken · 3,2%
-
9
Claude Monet, 1899
200 bezoeken · 3,2%
-
10
Sarah Bernhardt, 1865
200 bezoeken · 3,2%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Félix Nadar per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 400 | 4.400 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 400 | 300 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Félix Nadar per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Félix Nadar sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 20,0% | 14,3% |
| Zachte schaduw | 40,0% | 50,8% |
| Gematigde luminantie | 30,0% | 30,2% |
| Algehele helderheid: licht | 8,0% | 4,8% |
| Lichtgevend | 2,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 76,0% | 82,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 18,0% | 15,9% |
| Gematigd zachte verzadiging | 6,0% | 1,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 55,0% | 75,0% |
| Neutrale kleuren | 40,0% | 25,0% |
| Monochroom | 5,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 80,0% | 88,9% |
| Gebalanceerd | 18,0% | 11,1% |
| Levendig | 2,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 1,6% |
| Zacht | 20,0% | 6,3% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 14,3% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 17,5% |
| Verklaring | 38,0% | 60,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 3,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 10,0% | 4,8% |
| Harmonieus palet | 90,0% | 92,1% |
Welke schilderijen van Félix Nadar trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sarah Bernhardt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pierrot the Photographer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Claude Debussy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Égouts De Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Alexander Dumas Père | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Égouts De Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Piotr Kropotkin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Égouts De Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Égouts De Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Atelier Nadar, 35 Boulevard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Félix Nadar?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Open de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 5.800 | 93,5% |
| telefoons | 400 | 6,5% |
In welke talen surfen de kopers van Félix Nadar?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 200 | 66,7% |
| Frans | 100 | 33,3% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Félix Nadar, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 100 |
| wo 23 Sep | 100 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 200 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 200 |
| di 6 Okt | 200 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
Over Félix Nadar op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Félix Nadar krijgt de meeste bezoeken?
- Pierrot the Photographer: 600 weergaven, 10% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Félix Nadar?
- 6.200 bezoeken in twaalf maanden, 800 op de artiestenpagina en 5.400 op de schilderijen.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Félix Nadar?
- De verdeling van de bezoeken is apparaten (94%) en telefoons (6%); apparaten staat op de eerste plaats met 94%.
Welke schilderstijl van Félix Nadar trekt kopers aan?
- Verklaring (Contrast) schilderijen: 60% van de bezoeken, 38% van de catalogus.