Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Francesco Mochi op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Francesco Mochi: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken St Martha vaker dan welk ander schilderij van Francesco Mochi dan ook: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 16% van het totaal. Daarna volgen Snowy landscape en Portrait_children_landscape_hi. Francesco Mochi kreeg 2.400 bezoeken: 700 op de artiestenpagina, 1.700 op schilderijen. Het momentum is positief: 200% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 2.000 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Verklaring (Contrast) trekt 79% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 65% van de catalogus.
Francesco Mochi: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Francesco Mochi met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
St Martha, 1609
300 bezoeken · 15,8%
-
2
Snowy landscape
300 bezoeken · 15,8%
-
3
Portrait_children_landscape_hi
200 bezoeken · 10,5%
-
4
Equestrian Statue of Alessandro Farnese, 1620
100 bezoeken · 5,3%
-
5
Equestrian Statue of Alessandro Farnese, 1620
100 bezoeken · 5,3%
-
6
Equestrian Statue of Alessandro Farnese (detail), 1620
100 bezoeken · 5,3%
-
7
St Veronica, 1629
100 bezoeken · 5,3%
-
8
Virgin Annunciate, 1608
100 bezoeken · 5,3%
-
9
Winter landscape in the Apennines with ruined temple,
100 bezoeken · 5,3%
-
10
Winter landscape
100 bezoeken · 5,3%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Francesco Mochi per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1.400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Francesco Mochi per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Francesco Mochi sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 17,6% | 26,3% |
| Zachte schaduw | 20,6% | 26,3% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 31,6% |
| Algehele helderheid: licht | 5,9% | 15,8% |
| Lichtgevend | 5,9% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 82,3% | 79,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 14,7% | 21,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 2,9% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 79,4% | 79,0% |
| Gebalanceerd | 20,6% | 21,1% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 5,9% | 0,0% |
| Zacht | 2,9% | 5,3% |
| Gebalanceerd | 14,7% | 10,5% |
| Krachtig contrast | 11,8% | 5,3% |
| Verklaring | 64,7% | 79,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,7% | 21,1% |
| Zacht gemengd palet | 5,9% | 10,5% |
| Evenwichtige harmonie | 2,9% | 5,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 52,9% | 52,6% |
| Harmonieus palet | 23,5% | 10,5% |
Welke schilderijen van Francesco Mochi trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St Veronica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of a Youth (Saint John… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Martha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait lady dormer family… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Winter Landscape with a Pas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait man aii86813 hi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Francesco Mochi?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 20,0% |
| Spaans | 100 | 20,0% |
| Italiaans | 100 | 20,0% |
| Japans | 100 | 20,0% |
| Chinese | 100 | 20,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Francesco Mochi, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 400 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 200 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 400 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 300 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 500 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 400 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 600 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 500 |
Over Francesco Mochi op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Francesco Mochi krijgt de meeste bezoeken?
- St Martha: 300 weergaven, 16% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Francesco Mochi?
- 2.400 bezoeken in twaalf maanden, 700 op de artiestenpagina en 1.700 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Francesco Mochi trekt kopers aan?
- Verklaring (Contrast) schilderijen: 79% van de bezoeken, 65% van de catalogus.