Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Francesco Primaticcio op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Francesco Primaticcio: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Ulysses and Penelope vaker dan welk ander schilderij van Francesco Primaticcio dan ook: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 24% van het totaal. Daarna volgen Trapەڕۆی پاریزە en The Masquerade of Persepolis. Francesco Primaticcio kreeg 2.400 bezoeken: 1.000 op de artiestenpagina, 1.400 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 1.900 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Harmonieus palet (Kleurharmonie) trekt 82% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 53% van de catalogus.
Francesco Primaticcio: de 7 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 7 schilderijen van Francesco Primaticcio met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Ulysses and Penelope, 1545
400 bezoeken · 23,5%
-
2
Trapەڕۆی پاریزە, 1530
300 bezoeken · 17,6%
-
3
The Masquerade of Persepolis, 1541
300 bezoeken · 17,6%
-
4
Odysseus wint een boogschietwedstrijd voor Penelope, 1559
200 bezoeken · 11,8%
-
5
Dance of the Hours and three putti with cornucopiae, 1549
200 bezoeken · 11,8%
-
6
Keres, 1552
200 bezoeken · 11,8%
-
7
Frieze, 1531
100 bezoeken · 5,9%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Francesco Primaticcio per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1.200 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Francesco Primaticcio per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Francesco Primaticcio sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Romantisch | 25,0% | 41,7% |
| Sereniteit | 25,0% | 33,3% |
| Nostalgisch | 12,5% | 25,0% |
| Dramatisch | 12,5% | 0,0% |
| Melancholisch | 12,5% | 0,0% |
| Krachtig en imposant | 12,5% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,7% | 23,5% |
| Zachte schaduw | 40,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 20,0% | 29,4% |
| Algehele helderheid: licht | 33,3% | 47,1% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 33,3% | 29,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 20,0% | 47,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 40,0% | 23,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,7% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 53,8% | 71,4% |
| Aardse tinten | 38,5% | 28,6% |
| Donkere tinten | 7,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 33,3% | 52,9% |
| Gebalanceerd | 46,7% | 23,5% |
| Levendig | 20,0% | 23,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 26,7% | 35,3% |
| Zacht | 20,0% | 23,5% |
| Gebalanceerd | 20,0% | 23,5% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 17,6% |
| Verklaring | 13,3% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,7% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 6,7% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 33,3% | 17,6% |
| Harmonieus palet | 53,3% | 82,3% |
Welke schilderijen van Francesco Primaticcio trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Holy Family with Sts El… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rape of Helene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Masquerade of Persepolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Ulysses and Penelope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Odysseus wint een boogschie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Trapەڕۆی پاریزە | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Dance of the Hours and thre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Nile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Keres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Royal Staircase (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Francesco Primaticcio?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Francesco Primaticcio, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 300 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 200 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Francesco Primaticcio op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Francesco Primaticcio krijgt de meeste bezoeken?
- Ulysses and Penelope: 400 weergaven, 24% van het totaal aantal weergaven. 7 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Francesco Primaticcio?
- 2.400 bezoeken in twaalf maanden, 1.000 op de artiestenpagina en 1.400 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Francesco Primaticcio trekt kopers aan?
- Harmonieus palet (Kleurharmonie) schilderijen: 82% van de bezoeken, 53% van de catalogus.