Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Francis Barlow op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Francis Barlow: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Francis Barlow op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Monkeys and Dogs Playing: 200 weergaven, wat 29% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Landscape with Birds and Fishes en Landscape with Birds and a Duck Decoy. Francis Barlow trok in totaal 1.000 bezoeken aan, met 300 op de artiestenpagina en 700 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 1.000 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Gedempt (Kleurverzadiging): 100% van de bezoeken, tegenover 53% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 6 schilderijen van Francis Barlow die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 6 schilderijen van Francis Barlow die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Monkeys and Dogs Playing, 1661
200 bezoeken · 28,6%
-
2
Landscape with Birds and Fishes, 1667
100 bezoeken · 14,3%
-
3
Landscape with Birds and a Duck Decoy, 1779
100 bezoeken · 14,3%
-
4
Southern Mouthed Hounds, 1663
100 bezoeken · 14,3%
-
5
An Ostrich, 1676
100 bezoeken · 14,3%
-
6
Duck and Its Brood
100 bezoeken · 14,3%
Hoeveel interesse krijgt Francis Barlow elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Francis Barlow bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Francis Barlow?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 35,3% | 57,1% |
| Zachte schaduw | 52,9% | 28,6% |
| Gematigde luminantie | 11,8% | 14,3% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 52,9% | 100,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 35,3% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 5,9% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 5,9% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 81,8% | 75,0% |
| Neutrale kleuren | 9,1% | 25,0% |
| Donkere tinten | 9,1% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 64,7% | 85,7% |
| Gebalanceerd | 35,3% | 14,3% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 17,6% | 28,6% |
| Zacht | 29,4% | 28,6% |
| Gebalanceerd | 17,6% | 28,6% |
| Krachtig contrast | 17,6% | 0,0% |
| Verklaring | 17,6% | 14,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 17,6% | 28,6% |
| Zacht gemengd palet | 5,9% | 14,3% |
| Evenwichtige harmonie | 5,9% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 58,8% | 57,1% |
| Harmonieus palet | 11,8% | 0,0% |
Welke schilderijen van Francis Barlow zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Three Hares | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Birds and Fi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with Birds and a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Farmyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Duck and Its Brood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with Birds and Fi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cassowary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monkeys and Dogs Playing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monkeys and Dogs Playing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Roller, Two Peregrine Fal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Francis Barlow?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Francis Barlow en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Francis Barlow: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Francis Barlow zijn het meest gewild?
- Monkeys and Dogs Playing voert met 200 bezoeken (29% van de weergaven van Francis Barlow). De bovenstaande ranglijst toont de top 6.
Hoeveel interesse is er in Francis Barlow?
- 1.000 bezoeken in twaalf maanden: 300 op de artiestenpagina en 700 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Francis Barlow geven kopers de voorkeur?
- Gedempt (Kleurverzadiging): 100% van de bezoeken voor 53% van de catalogus.