Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Frederick Mackenzie op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Frederick Mackenzie: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Frederick Mackenzie op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Winchester College Chapel: 100 weergaven, wat 9% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Examination Room Of Merchant Taylors' School en Effigy Of Aveline. Frederick Mackenzie trok in totaal 1.200 bezoeken aan, met 200 op de artiestenpagina en 1.000 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 1.200 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Zachte schaduw (Lichtsterkte): 45% van de bezoeken, tegenover 34% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van Frederick Mackenzie die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Frederick Mackenzie die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Winchester College Chapel
100 bezoeken · 9,1%
-
2
Examination Room Of Merchant Taylors' School
100 bezoeken · 9,1%
-
3
Effigy Of Aveline
100 bezoeken · 9,1%
-
4
Interior View Of Westminster Abbey Looking Towards
100 bezoeken · 9,1%
-
5
The Radcliffe Library, Oxford
100 bezoeken · 9,1%
-
6
Interior Of Divinity School
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Part Of The Screen Of Edward
100 bezoeken · 9,1%
-
8
Lincoln Cathedral From The North West
100 bezoeken · 9,1%
-
9
The Screen Of Edward The Confessor
100 bezoeken · 9,1%
-
10
The North Entrance
100 bezoeken · 9,1%
Hoeveel interesse krijgt Frederick Mackenzie elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Frederick Mackenzie bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Frederick Mackenzie?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 24,0% | 9,1% |
| Zachte schaduw | 34,0% | 45,5% |
| Gematigde luminantie | 28,0% | 27,3% |
| Algehele helderheid: licht | 12,0% | 18,2% |
| Lichtgevend | 2,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 56,0% | 63,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 36,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 56,0% | 54,5% |
| Gebalanceerd | 44,0% | 45,5% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,0% | 0,0% |
| Zacht | 14,0% | 18,2% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 18,2% |
| Krachtig contrast | 16,0% | 9,1% |
| Verklaring | 48,0% | 54,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 10,0% | 9,1% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 9,1% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 44,0% | 45,5% |
| Harmonieus palet | 36,0% | 36,4% |
Welke schilderijen van Frederick Mackenzie zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Tombs Of Queen Philippa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of The Old Perse S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The North Entrance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Tomb Of George Villiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Across The Transept From Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Master's House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of Christ Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior Of Christ Church L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. John's College seen fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eton college chapel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Frederick Mackenzie?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Frederick Mackenzie en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
Frederick Mackenzie: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Frederick Mackenzie zijn het meest gewild?
- Winchester College Chapel voert met 100 bezoeken (9% van de weergaven van Frederick Mackenzie). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in Frederick Mackenzie?
- 1.200 bezoeken in twaalf maanden: 200 op de artiestenpagina en 1.000 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Frederick Mackenzie geven kopers de voorkeur?
- Zachte schaduw (Lichtsterkte): 45% van de bezoeken voor 34% van de catalogus.