Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Frederick William Hayes op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Frederick William Hayes: de cijfers die ertoe doen
Rock and Mountains is het meest bekeken schilderij van Frederick William Hayes: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 8% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Llanbedrog en Twilight, Criccieth. In totaal 4.300 bezoeken: 600 naar de artiestenpagina en 3.700 naar de schilderijen. Beste maand: Jul 2026 met 4.000 bezoeken. Verdeling per apparaat: apparaten (100%). Natuurlijk (Sfeer) is de voorkeursstijl: 33% van de bezoeken, 15% van de catalogus.
Top 10 schilderijen van Frederick William Hayes op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Frederick William Hayes dat het vaakst wordt geopend.
-
1
Rock and Mountains, 1883
300 bezoeken · 8,1%
-
2
Llanbedrog, 1910
200 bezoeken · 5,4%
-
3
Twilight, Criccieth, 1880
200 bezoeken · 5,4%
-
4
Moel Wyn, 1882
200 bezoeken · 5,4%
-
5
Skyscape, 1883
200 bezoeken · 5,4%
-
6
River Scene, 1883
200 bezoeken · 5,4%
-
7
Llandwrog, 1880
100 bezoeken · 2,7%
-
8
A Waterfall, 1883
100 bezoeken · 2,7%
-
9
Ty Mawr, 1883
100 bezoeken · 2,7%
-
10
The Colwyn, 1883
100 bezoeken · 2,7%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Frederick William Hayes?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 3.500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Frederick William Hayes?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van Frederick William Hayes?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 76,9% | 66,7% |
| Natuurlijk | 15,4% | 33,3% |
| Nostalgisch | 7,7% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 4,0% | 5,4% |
| Gematigde luminantie | 44,0% | 40,5% |
| Algehele helderheid: licht | 52,0% | 54,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 46,0% | 54,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,0% | 29,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,0% | 16,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 20,0% | 16,2% |
| Gebalanceerd | 74,0% | 81,1% |
| Levendig | 6,0% | 2,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 8,1% |
| Zacht | 32,0% | 37,8% |
| Gebalanceerd | 24,0% | 16,2% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 16,2% |
| Verklaring | 18,0% | 21,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 22,0% | 27,0% |
| Zacht gemengd palet | 14,0% | 29,7% |
| Evenwichtige harmonie | 14,0% | 8,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 35,1% |
| Harmonieus palet | 4,0% | 0,0% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Frederick William Hayes maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| On the Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Colwyn, Beddgelert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pool in Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wet Day on Moel Hebog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Snowdon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boulders near Aberglaslyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Glaslyn River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Beech, Talysarn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefoons of computers: waar heeft Frederick William Hayes naar gekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 4.300 | 100,0% |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Frederick William Hayes?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Frederick William Hayes en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 200 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 300 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 400 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 400 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar Frederick William Hayes
Wat is het meest bekeken schilderij van Frederick William Hayes?
- Rock and Mountains, met 300 weergaven of 8% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Frederick William Hayes op AllPaintingsStore.com?
- 4.300 in twaalf maanden (600 op de artiestenpagina, 3.700 op de schilderijen).
Wordt Frederick William Hayes vaker bekeken op telefoons of op computers?
- De bezoeken zijn als volgt verdeeld over apparaten (100%); apparaten loopt voor met 100%.
Is er een stijl van Frederick William Hayes die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Natuurlijk (Sfeer): 33% van de bezoeken tegenover 15% van de catalogus.