Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Frits Thaulow op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Frits Thaulow: de cijfers die ertoe doen
At Quimperlé is het meest bekeken schilderij van Frits Thaulow: 1.600 weergaven in twaalf maanden, goed voor 12% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen The River at Beaulieu en The Old Church by the River. In totaal 12.500 bezoeken: 2.100 naar de artiestenpagina en 10.400 naar de schilderijen. 611% stijging tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Sep 2026 met 6.400 bezoeken. Verdeling per apparaat: apparaten (55%), telefoons (42%) en tablets (3%). Aardse tinten (Kleurenpalet) is de voorkeursstijl: 81% van de bezoeken, 51% van de catalogus.
Top 10 schilderijen van Frits Thaulow op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Frits Thaulow dat het vaakst wordt geopend.
-
1
At Quimperlé
1.600 bezoeken · 11,7%
-
2
The River at Beaulieu
1.400 bezoeken · 10,2%
-
3
The Old Church by the River
1.100 bezoeken · 8,0%
-
4
At Quimperle, 1901
1.000 bezoeken · 7,3%
-
5
The Pier, Dordrecht, 1905
700 bezoeken · 5,1%
-
6
On the Grand Canal, Venice, 1885
600 bezoeken · 4,4%
-
7
La rivière à Manéhouville (près de Dieppe)
500 bezoeken · 3,6%
-
8
French River Landscape with a Stone Bridge
500 bezoeken · 3,6%
-
9
La vieille fabrique
500 bezoeken · 3,6%
-
10
Riverside, View of Abbeville, 1894
400 bezoeken · 2,9%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Frits Thaulow?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 4.500 |
| Aug 2026 | 0 | 900 |
| Sep 2026 | 1.400 | 5.000 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Frits Thaulow?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van Frits Thaulow?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 20,0% | 7,3% |
| Zachte schaduw | 26,0% | 53,3% |
| Gematigde luminantie | 28,0% | 31,4% |
| Algehele helderheid: licht | 22,0% | 8,0% |
| Lichtgevend | 4,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 30,0% | 24,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 41,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,0% | 29,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,0% | 5,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 51,3% | 80,7% |
| Neutrale kleuren | 37,8% | 12,9% |
| Donkere tinten | 10,8% | 6,5% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 36,0% | 35,0% |
| Gebalanceerd | 52,0% | 59,9% |
| Levendig | 12,0% | 5,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 0,7% |
| Zacht | 22,0% | 15,3% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 12,4% |
| Krachtig contrast | 26,0% | 29,2% |
| Verklaring | 38,0% | 42,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 10,0% | 25,6% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 11,7% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 15,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 36,5% |
| Harmonieus palet | 22,0% | 10,9% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Frits Thaulow maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| At Quimperlé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 800 |
| The Old Church by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 400 |
| The River at Beaulieu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 1.100 |
| The Mill Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| On the Banks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Stream through a Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| woodland scene with a river | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| At Quimperle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 |
| Riverside, View of Abbeville | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| The Priest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
Telefoons of computers: waar heeft Frits Thaulow naar gekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 6.900 | 55,2% |
| telefoons | 5.200 | 41,6% |
| tablets | 400 | 3,2% |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Frits Thaulow?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 700 | 58,3% |
| Spaans | 400 | 33,3% |
| Tsjechisch | 100 | 8,3% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Frits Thaulow en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 200 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 400 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 300 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 200 |
| vr 9 Okt | 200 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 200 |
| ma 12 Okt | 200 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 900 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 300 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 900 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 400 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 1.000 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 300 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 400 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 300 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 1.200 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 200 |
Vragen over de vraag naar Frits Thaulow
Wat is het meest bekeken schilderij van Frits Thaulow?
- At Quimperlé, met 1.600 weergaven of 12% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Frits Thaulow op AllPaintingsStore.com?
- 12.500 in twaalf maanden (2.100 op de artiestenpagina, 10.400 op de schilderijen).
Wordt Frits Thaulow vaker bekeken op telefoons of op computers?
- De bezoeken zijn als volgt verdeeld over apparaten (55%), telefoons (42%) en tablets (3%); apparaten loopt voor met 55%.
Is er een stijl van Frits Thaulow die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Aardse tinten (Kleurenpalet): 81% van de bezoeken tegenover 51% van de catalogus.