Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Fu Baoshi op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Fu Baoshi: de cijfers die ertoe doen
Gottwaldov is het meest bekeken schilderij van Fu Baoshi: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 10% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Ode to Yuhuatai en BOATING UNDER THE WILLOWS. In totaal 2.200 bezoeken: 700 naar de artiestenpagina en 1.500 naar de schilderijen. Beste maand: Jul 2026 met 2.100 bezoeken. Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) is de voorkeursstijl: 19% van de bezoeken, 10% van de catalogus.
Top 10 schilderijen van Fu Baoshi op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Fu Baoshi dat het vaakst wordt geopend.
-
1
Gottwaldov, 1957
200 bezoeken · 9,5%
-
2
Ode to Yuhuatai, 1958
200 bezoeken · 9,5%
-
3
BOATING UNDER THE WILLOWS
100 bezoeken · 4,8%
-
4
LADY SEWING
100 bezoeken · 4,8%
-
5
Lofty Terrace of Mount Huang
100 bezoeken · 4,8%
-
6
Night Rain in the Mountains of Sichuan, 1948
100 bezoeken · 4,8%
-
7
To Li Shuyi: Poetic Thoughts of Mao Zedong, 1958
100 bezoeken · 4,8%
-
8
Set of Fan Paintings Leaf 5: Boating in a Spring River, 1963
100 bezoeken · 4,8%
-
9
After Mao Zedong’s “Saying Goodbye to the God of Disease (I)”, 1958
100 bezoeken · 4,8%
-
10
MOUNT LU
100 bezoeken · 4,8%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Fu Baoshi?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 700 | 1.400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Fu Baoshi?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Fu Baoshi kiezen bezoekers het liefst?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 2,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 24,0% | 23,8% |
| Algehele helderheid: licht | 28,0% | 28,6% |
| Lichtgevend | 46,0% | 47,6% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 96,0% | 95,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 2,0% | 4,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 2,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 83,0% | 81,0% |
| Aardse tinten | 8,5% | 9,5% |
| Pasteltinten | 6,4% | 9,5% |
| Monochroom | 2,1% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 90,0% | 90,5% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 9,5% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 22,0% | 14,3% |
| Zacht | 18,0% | 19,1% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 19,1% |
| Krachtig contrast | 28,0% | 28,6% |
| Verklaring | 18,0% | 19,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 10,0% | 19,1% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 8,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,0% | 33,3% |
| Harmonieus palet | 46,0% | 47,6% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Fu Baoshi maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Washing a Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Poet Qu Yuan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Three Laughers at Tiger… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beauty under a Banana Palm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing the Ruan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Spirit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing the Dadu River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Far Snows of Minshan On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Approaching Yanbian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Song of Sixteen Characters:… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Fu Baoshi?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Fu Baoshi en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 200 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 100 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar Fu Baoshi
Wat is het meest bekeken schilderij van Fu Baoshi?
- Gottwaldov, met 200 weergaven of 10% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Fu Baoshi op AllPaintingsStore.com?
- 2.200 in twaalf maanden (700 op de artiestenpagina, 1.500 op de schilderijen).
Is er een stijl van Fu Baoshi die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 19% van de bezoeken tegenover 10% van de catalogus.