Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Georg Pauli op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Georg Pauli: de cijfers die ertoe doen
Mens sana in corpore sano is het meest bekeken schilderij van Georg Pauli: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 21% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Evening Reading en Naked Men at Sea. In totaal 2.100 bezoeken: 900 naar de artiestenpagina en 1.200 naar de schilderijen. Beste maand: Jul 2026 met 1.600 bezoeken. Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) is de voorkeursstijl: 64% van de bezoeken, 33% van de catalogus.
Top 9 schilderijen van Georg Pauli op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Georg Pauli dat het vaakst wordt geopend.
-
1
Mens sana in corpore sano, 1912
300 bezoeken · 21,4%
-
2
Evening Reading, 1884
300 bezoeken · 21,4%
-
3
Naked Men at Sea
200 bezoeken · 14,3%
-
4
Göran in the green grass, 1897
100 bezoeken · 7,1%
-
5
Garden with a woman
100 bezoeken · 7,1%
-
6
French Landscape
100 bezoeken · 7,1%
-
7
Girl in a Gondola
100 bezoeken · 7,1%
-
8
Model on the cliff
100 bezoeken · 7,1%
-
9
French Confirmation
100 bezoeken · 7,1%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Georg Pauli?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 300 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Georg Pauli?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van Georg Pauli?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 16,7% | 28,6% |
| Zachte schaduw | 11,1% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 61,1% | 64,3% |
| Algehele helderheid: licht | 11,1% | 7,1% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 22,2% | 7,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 33,3% | 64,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 38,9% | 21,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 5,6% | 7,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 58,3% | 72,7% |
| Neutrale kleuren | 33,3% | 27,3% |
| Monochroom | 8,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 27,8% | 28,6% |
| Gebalanceerd | 61,1% | 57,1% |
| Levendig | 11,1% | 14,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 33,3% | 21,4% |
| Zacht | 27,8% | 21,4% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 22,2% | 42,9% |
| Verklaring | 16,7% | 14,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 22,2% | 42,9% |
| Zacht gemengd palet | 11,1% | 14,3% |
| Evenwichtige harmonie | 5,6% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 35,7% |
| Harmonieus palet | 11,1% | 7,1% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Georg Pauli maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mens sana in corpore sano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Evening Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Hanna in a Blue Dress (also… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden with a woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In a French Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fate, Life, Truth, Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl in a Gondola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| French Confirmation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Göran in the green grass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Georg Pauli?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Georg Pauli en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar Georg Pauli
Wat is het meest bekeken schilderij van Georg Pauli?
- Mens sana in corpore sano, met 300 weergaven of 21% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 9.
Hoeveel bezoeken krijgt Georg Pauli op AllPaintingsStore.com?
- 2.100 in twaalf maanden (900 op de artiestenpagina, 1.200 op de schilderijen).
Is er een stijl van Georg Pauli die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 64% van de bezoeken tegenover 33% van de catalogus.