Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van George Armfield op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
George Armfield: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van George Armfield op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is A Playful Chase, In A Circluar Mount: 300 weergaven, wat 10% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: A Terrier With A Rabbit en Three Dogs. George Armfield trok in totaal 3.400 bezoeken aan, met 900 op de artiestenpagina en 2.500 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 2.600 bezoeken. Kopers browsen op apparaten (82%) en telefoons (18%). Kopers hebben een voorkeur voor Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 45% van de bezoeken, tegenover 26% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van George Armfield die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van George Armfield die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
A Playful Chase, In A Circluar Mount
300 bezoeken · 10,3%
-
2
A Terrier With A Rabbit
200 bezoeken · 6,9%
-
3
Three Dogs
200 bezoeken · 6,9%
-
4
Three Spaniels And A Flying Mallard
200 bezoeken · 6,9%
-
5
Spaniels Flushing Out A Pheasant
200 bezoeken · 6,9%
-
6
Dog And Fox
100 bezoeken · 3,4%
-
7
Waiting
100 bezoeken · 3,4%
-
8
Otter Hunt
100 bezoeken · 3,4%
-
9
A Spaniel And A Terrier
100 bezoeken · 3,4%
-
10
The Head Of A Terrier
100 bezoeken · 3,4%
Hoeveel interesse krijgt George Armfield elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 500 | 2.100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
Hoe vaak worden de schilderijen van George Armfield bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van George Armfield?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 32,0% | 13,8% |
| Zachte schaduw | 34,0% | 37,9% |
| Gematigde luminantie | 26,0% | 44,8% |
| Algehele helderheid: licht | 8,0% | 3,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 28,0% | 10,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 50,0% | 62,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,0% | 17,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 10,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 82,6% | 63,0% |
| Neutrale kleuren | 13,0% | 25,9% |
| Donkere tinten | 4,3% | 11,1% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 40,0% | 24,1% |
| Gebalanceerd | 56,0% | 69,0% |
| Levendig | 4,0% | 6,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 0,0% |
| Zacht | 26,0% | 13,8% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 20,7% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 20,7% |
| Verklaring | 36,0% | 44,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 2,0% | 10,3% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 3,5% |
| Evenwichtige harmonie | 2,0% | 3,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 60,0% | 44,8% |
| Harmonieus palet | 36,0% | 37,9% |
Welke schilderijen van George Armfield zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Playful Chase, In A Circl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Ratters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Spaniels Putting Up A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three spaniels flushing mal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ratcatchers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dogs - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Setters resting under a tab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dog With Puppies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study Of Dogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken kopers om door George Armfield te browsen?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.800 | 82,4% |
| telefoons | 600 | 17,6% |
In welke talen surfen kopers van George Armfield?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 600 | 75,0% |
| Frans | 200 | 25,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan George Armfield en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 200 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
George Armfield: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van George Armfield zijn het meest gewild?
- A Playful Chase, In A Circluar Mount voert met 300 bezoeken (10% van de weergaven van George Armfield). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in George Armfield?
- 3.400 bezoeken in twaalf maanden: 900 op de artiestenpagina en 2.500 op individuele schilderijen.
Op welke apparaten bekijken kopers George Armfield?
- Kopers browsen op apparaten (82%) en telefoons (18%); apparaten is goed voor 82% van de bezoeken.
Welk type schilderij van George Armfield geven kopers de voorkeur?
- Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 45% van de bezoeken voor 26% van de catalogus.