Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van George Cartlidge op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
George Cartlidge: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Landscape, Silver Birch Trees and Rocks vaker dan welk ander schilderij van George Cartlidge dan ook: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 21% van het totaal. Daarna volgen Still Life, Chrysanthemums en Woodland Scene. George Cartlidge kreeg 1.600 bezoeken: 300 op de artiestenpagina, 1.300 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 1.600 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Zachte schaduw (Lichtsterkte) trekt 43% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 21% van de catalogus.
George Cartlidge: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van George Cartlidge met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Landscape, Silver Birch Trees and Rocks
300 bezoeken · 21,4%
-
2
Still Life, Chrysanthemums, 1891
100 bezoeken · 7,1%
-
3
Woodland Scene, 1893
100 bezoeken · 7,1%
-
4
Oat Kivers, Horton, 1901
100 bezoeken · 7,1%
-
5
Miss Annie Sneyd Falkner (Mrs Willets), 1896
100 bezoeken · 7,1%
-
6
A Cherry Tree in May, New House in Horton, 1919
100 bezoeken · 7,1%
-
7
Landscape with a Tree at Sunset, 1893
100 bezoeken · 7,1%
-
8
Portrait of a Lady, 1886
100 bezoeken · 7,1%
-
9
Boy in Red, 1901
100 bezoeken · 7,1%
-
10
Marguerites, 1892
100 bezoeken · 7,1%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van George Cartlidge per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van George Cartlidge per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van George Cartlidge sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 26,3% | 21,4% |
| Zachte schaduw | 21,1% | 42,9% |
| Gematigde luminantie | 34,2% | 28,6% |
| Algehele helderheid: licht | 18,4% | 7,1% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 0,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 10,5% | 14,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 31,6% | 21,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 55,3% | 57,1% |
| Levendige kleur | 2,6% | 7,1% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 48,6% | 57,1% |
| Aardse tinten | 40,5% | 42,9% |
| Neutrale kleuren | 8,1% | 0,0% |
| Natuurlijke tinten | 2,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 5,3% | 7,1% |
| Gebalanceerd | 39,5% | 28,6% |
| Levendig | 55,3% | 64,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 13,2% | 14,3% |
| Zacht | 42,1% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 7,9% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 23,7% | 21,4% |
| Verklaring | 13,2% | 14,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 2,6% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 7,9% | 7,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 31,6% | 28,6% |
| Harmonieus palet | 57,9% | 64,3% |
Welke schilderijen van George Cartlidge trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Field to Daisy House, Horton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Moorland Road, Bradshaw | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Model from Art School (Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miss Mary Cartlidge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miss Annie Sneyd Falkner (M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life, Chrysanthemums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lewis George Cartlidge (b.1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Tree at Su… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marguerites | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van George Cartlidge?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt George Cartlidge, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 300 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 200 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 200 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 300 |
Over George Cartlidge op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van George Cartlidge krijgt de meeste bezoeken?
- Landscape, Silver Birch Trees and Rocks: 300 weergaven, 21% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van George Cartlidge?
- 1.600 bezoeken in twaalf maanden, 300 op de artiestenpagina en 1.300 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van George Cartlidge trekt kopers aan?
- Zachte schaduw (Lichtsterkte) schilderijen: 43% van de bezoeken, 21% van de catalogus.