Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van George Condo op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
George Condo: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Conspiracy vaker dan welk ander schilderij van George Condo dan ook: 1.400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 30% van het totaal. Daarna volgen Night Rider en Jesus on the Cross. George Condo kreeg 5.000 bezoeken: 1.900 op de artiestenpagina, 3.100 op schilderijen. Momentum vertraagd: 37% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 1.900 bezoeken. Bezoeken per apparaat: telefoons (52%) en apparaten (48%). De voorkeur is duidelijk: Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie) trekt 67% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 21% van de catalogus.
George Condo: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van George Condo met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Conspiracy
1.400 bezoeken · 30,4%
-
2
Night Rider
1.400 bezoeken · 30,4%
-
3
Jesus on the Cross
700 bezoeken · 15,2%
-
4
Nude on Purple
200 bezoeken · 4,3%
-
5
Study for The Jester, 2003
200 bezoeken · 4,3%
-
6
Untitled, 1989
100 bezoeken · 2,2%
-
7
Pierrot Lunaire (Comic Strip Painting)
100 bezoeken · 2,2%
-
8
The Young Executive, 2003
100 bezoeken · 2,2%
-
9
Barney
100 bezoeken · 2,2%
-
10
Study for Blue Female Composition, 2006
100 bezoeken · 2,2%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van George Condo per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1.200 |
| Aug 2026 | 700 | 1.200 |
| Sep 2026 | 500 | 700 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van George Condo per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van George Condo sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,3% | 30,4% |
| Zachte schaduw | 31,0% | 54,4% |
| Gematigde luminantie | 13,8% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 27,6% | 6,5% |
| Lichtgevend | 17,2% | 8,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 48,3% | 43,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 13,8% | 4,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 17,2% | 17,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 20,7% | 34,8% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 32,0% | 47,7% |
| Donkere tinten | 16,0% | 36,4% |
| Neutrale kleuren | 48,0% | 15,9% |
| Pasteltinten | 4,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 44,8% | 43,5% |
| Gebalanceerd | 34,5% | 37,0% |
| Levendig | 20,7% | 19,6% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 13,8% | 2,2% |
| Zacht | 24,1% | 65,2% |
| Gebalanceerd | 3,5% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 20,7% | 6,5% |
| Verklaring | 37,9% | 26,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 31,0% | 6,5% |
| Zacht gemengd palet | 3,5% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 20,7% | 67,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 17,2% | 2,2% |
| Harmonieus palet | 27,6% | 23,9% |
Welke schilderijen van George Condo trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Night Rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 0 |
| Pierrot Lunaire (Comic Stri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conspiracy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 700 |
| Lord Jim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus on the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| Dreaming Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Nights | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Multi Colored Farmer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peripheral Beings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Your Friendly Neighborhood… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van George Condo?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Open de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| telefoons | 2.600 | 52,0% |
| apparaten | 2.400 | 48,0% |
In welke talen surfen de kopers van George Condo?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Portugees | 400 | 66,7% |
| Italiaans | 200 | 33,3% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt George Condo, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 100 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 200 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 200 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 200 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 500 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 400 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 300 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 300 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 400 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 300 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 300 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 500 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 100 |
Over George Condo op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van George Condo krijgt de meeste bezoeken?
- Conspiracy: 1.400 weergaven, 30% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van George Condo?
- 5.000 bezoeken in twaalf maanden, 1.900 op de artiestenpagina en 3.100 op de schilderijen.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van George Condo?
- De verdeling van de bezoeken is telefoons (52%) en apparaten (48%); telefoons staat op de eerste plaats met 52%.
Welke schilderstijl van George Condo trekt kopers aan?
- Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie) schilderijen: 67% van de bezoeken, 21% van de catalogus.