Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van George Edwards Haring op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
George Edwards Haring: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken A Winding River With Hills Beyond vaker dan welk ander schilderij van George Edwards Haring dan ook: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 23% van het totaal. Daarna volgen Near Arona, Lago Maggiore en Isola Pescatori From Isola Bella On Lake Maggiore. George Edwards Haring kreeg 1.400 bezoeken: 100 op de artiestenpagina, 1.300 op schilderijen. Momentum vertraagd: 67% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 1.000 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Gebalanceerd (Kleurintensiteit) trekt 69% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 47% van de catalogus.
George Edwards Haring: de 9 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 9 schilderijen van George Edwards Haring met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
A Winding River With Hills Beyond
300 bezoeken · 23,1%
-
2
Near Arona, Lago Maggiore
200 bezoeken · 15,4%
-
3
Isola Pescatori From Isola Bella On Lake Maggiore
200 bezoeken · 15,4%
-
4
William Tell's Chapel On The Lake Of Lucerne, Switzerland
100 bezoeken · 7,7%
-
5
On Lake Como, Italy
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Varenna, lake como
100 bezoeken · 7,7%
-
7
Rift In The Gloom
100 bezoeken · 7,7%
-
8
Iron-gate Pass Between Hungary And Transylvania
100 bezoeken · 7,7%
-
9
Peasants Of Hadad - Transylvania
100 bezoeken · 7,7%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van George Edwards Haring per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van George Edwards Haring per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van George Edwards Haring sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 15,6% | 7,7% |
| Zachte schaduw | 21,9% | 38,5% |
| Gematigde luminantie | 21,9% | 23,1% |
| Algehele helderheid: licht | 37,5% | 23,1% |
| Lichtgevend | 3,1% | 7,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 46,9% | 38,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 40,6% | 61,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 9,4% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 3,1% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 57,1% | 63,6% |
| Neutrale kleuren | 39,3% | 36,4% |
| Monochroom | 3,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 43,8% | 30,8% |
| Gebalanceerd | 46,9% | 69,2% |
| Levendig | 9,4% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 15,6% | 0,0% |
| Zacht | 18,8% | 38,5% |
| Gebalanceerd | 12,5% | 7,7% |
| Krachtig contrast | 25,0% | 30,8% |
| Verklaring | 28,1% | 23,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 25,0% | 23,1% |
| Zacht gemengd palet | 12,5% | 15,4% |
| Evenwichtige harmonie | 9,4% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 25,0% | 23,1% |
| Harmonieus palet | 28,1% | 38,5% |
Welke schilderijen van George Edwards Haring trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rift In The Gloom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The convent garden at palla… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daybreak - night and storm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Isola san guilo, lake orta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Varenna, lake como | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sunset On The Adriatic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Brodick Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants Of Hadad - Transyl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Arona And The Castle Of Ang… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Arona, Lago Maggiore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van George Edwards Haring?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt George Edwards Haring, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 100 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Over George Edwards Haring op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van George Edwards Haring krijgt de meeste bezoeken?
- A Winding River With Hills Beyond: 300 weergaven, 23% van het totaal aantal weergaven. 9 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van George Edwards Haring?
- 1.400 bezoeken in twaalf maanden, 100 op de artiestenpagina en 1.300 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van George Edwards Haring trekt kopers aan?
- Gebalanceerd (Kleurintensiteit) schilderijen: 69% van de bezoeken, 47% van de catalogus.