Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van George Hetzel op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
George Hetzel: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van George Hetzel op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Rocky Gorge: 300 weergaven, wat 27% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen) en Still Life with Watermelon, Grapes and Apples. George Hetzel trok in totaal 1.300 bezoeken aan, met 500 op de artiestenpagina en 800 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 1.200 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Gebalanceerd (Contrast): 36% van de bezoeken, tegenover 12% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 9 schilderijen van George Hetzel die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 9 schilderijen van George Hetzel die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Rocky Gorge, 1869
300 bezoeken · 27,3%
-
2
Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen), 1884
100 bezoeken · 9,1%
-
3
Still Life with Watermelon, Grapes and Apples, 1880
100 bezoeken · 9,1%
-
4
Trout Stream in the Alleghenies, 1863
100 bezoeken · 9,1%
-
5
Still Life with Cantaloupe, Grapes and Peaches, 1864
100 bezoeken · 9,1%
-
6
View Near Pittsburgh, Pennsylvania, 1885
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Still Life with Basket of Grapes, 1850
100 bezoeken · 9,1%
-
8
Stream with Field and Grazing Cattle, 1870
100 bezoeken · 9,1%
-
9
Fishing on the Conemaugh, 1891
100 bezoeken · 9,1%
Hoeveel interesse krijgt George Hetzel elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de schilderijen van George Hetzel bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van George Hetzel?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 39,5% | 63,6% |
| Zachte schaduw | 27,9% | 27,3% |
| Gematigde luminantie | 25,6% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 7,0% | 9,1% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 46,5% | 63,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 25,6% | 27,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 23,3% | 9,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,7% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 80,0% | 88,9% |
| Neutrale kleuren | 14,3% | 11,1% |
| Donkere tinten | 2,9% | 0,0% |
| Monochroom | 2,9% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 55,8% | 63,6% |
| Gebalanceerd | 39,5% | 36,4% |
| Levendig | 4,7% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 7,0% | 0,0% |
| Zacht | 7,0% | 9,1% |
| Gebalanceerd | 11,6% | 36,4% |
| Krachtig contrast | 9,3% | 9,1% |
| Verklaring | 65,1% | 45,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 27,9% | 27,3% |
| Zacht gemengd palet | 25,6% | 45,5% |
| Evenwichtige harmonie | 20,9% | 18,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 23,3% | 9,1% |
| Harmonieus palet | 2,3% | 0,0% |
Welke schilderijen van George Hetzel zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still Life with Basket of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farm at Scalp Level | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trout Stream in the Alleghe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Trophy of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Melons, Gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stone Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Near Shade Run Furn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stream with Field and Grazi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pennsylvania Mounain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van George Hetzel?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan George Hetzel en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 300 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 100 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 200 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 300 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 400 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 200 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 400 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 200 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
George Hetzel: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van George Hetzel zijn het meest gewild?
- Rocky Gorge voert met 300 bezoeken (27% van de weergaven van George Hetzel). De bovenstaande ranglijst toont de top 9.
Hoeveel interesse is er in George Hetzel?
- 1.300 bezoeken in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 800 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van George Hetzel geven kopers de voorkeur?
- Gebalanceerd (Contrast): 36% van de bezoeken voor 12% van de catalogus.