Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Georges Lemmen op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Georges Lemmen: de cijfers die ertoe doen
Heyst No. 3: High Tide is het meest bekeken schilderij van Georges Lemmen: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 9% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Autumn en The Nap. In totaal 5.400 bezoeken: 1.000 naar de artiestenpagina en 4.400 naar de schilderijen. 80% daling tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 met 3.900 bezoeken. Verdeling per apparaat: apparaten (87%) en telefoons (13%). Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging) is de voorkeursstijl: 37% van de bezoeken, 22% van de catalogus.
Top 10 schilderijen van Georges Lemmen op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Georges Lemmen dat het vaakst wordt geopend.
-
1
Heyst No. 3: High Tide, 1891
400 bezoeken · 8,7%
-
2
Autumn
400 bezoeken · 8,7%
-
3
The Nap, 1906
300 bezoeken · 6,5%
-
4
Little Pierre 1
300 bezoeken · 6,5%
-
5
Family Gathering in Saint-Idesbald, 1910
200 bezoeken · 4,3%
-
6
Flowers and Apples, 1909
200 bezoeken · 4,3%
-
7
Sleep, 1900
200 bezoeken · 4,3%
-
8
Self Portrait 3
200 bezoeken · 4,3%
-
9
View of the Thames
200 bezoeken · 4,3%
-
10
Courbevoie. Factories by Moonlight
200 bezoeken · 4,3%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Georges Lemmen?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 700 | 3.200 |
| Aug 2026 | 300 | 700 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Georges Lemmen?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van Georges Lemmen?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 18,0% | 10,9% |
| Zachte schaduw | 54,0% | 56,5% |
| Gematigde luminantie | 16,0% | 19,6% |
| Algehele helderheid: licht | 10,0% | 10,9% |
| Lichtgevend | 2,0% | 2,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 16,0% | 13,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 26,0% | 13,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 34,0% | 32,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 22,0% | 37,0% |
| Levendige kleur | 2,0% | 4,3% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 60,9% | 44,4% |
| Donkere tinten | 28,3% | 42,2% |
| Neutrale kleuren | 10,9% | 13,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 22,0% | 17,4% |
| Gebalanceerd | 48,0% | 39,1% |
| Levendig | 30,0% | 43,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,0% | 6,5% |
| Zacht | 24,0% | 21,7% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 8,7% |
| Krachtig contrast | 34,0% | 47,8% |
| Verklaring | 16,0% | 15,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 6,5% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 8,7% |
| Evenwichtige harmonie | 14,0% | 15,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 40,0% | 41,3% |
| Harmonieus palet | 18,0% | 28,3% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Georges Lemmen maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Serrys Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Large Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames. the Elevator | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Two Sisters or The Serr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman Seated in an In… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Carousel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life with Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Milliner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Fan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoons of computers: waar heeft Georges Lemmen naar gekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 4.700 | 87,0% |
| telefoons | 700 | 13,0% |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Georges Lemmen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Georges Lemmen en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar Georges Lemmen
Wat is het meest bekeken schilderij van Georges Lemmen?
- Heyst No. 3: High Tide, met 400 weergaven of 9% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Georges Lemmen op AllPaintingsStore.com?
- 5.400 in twaalf maanden (1.000 op de artiestenpagina, 4.400 op de schilderijen).
Wordt Georges Lemmen vaker bekeken op telefoons of op computers?
- De bezoeken zijn als volgt verdeeld over apparaten (87%) en telefoons (13%); apparaten loopt voor met 87%.
Is er een stijl van Georges Lemmen die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging): 37% van de bezoeken tegenover 22% van de catalogus.