Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Gian Luca Rossi op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Gian Luca Rossi: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Gian Luca Rossi op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame: 200 weergaven, wat 15% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Museo del Salame: ingresso alla sala norcineria en Museo del Salame: sala della norcineria. Gian Luca Rossi trok in totaal 1.300 bezoeken aan, met 300 op de artiestenpagina en 1.000 op individuele schilderijen. De vraag nam af: het aantal bezoeken daalde met 100% van Aug 2026 naar Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 1.000 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Reflectief (Emotionele toon): 50% van de bezoeken, tegenover 17% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van Gian Luca Rossi die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Gian Luca Rossi die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame
200 bezoeken · 15,4%
-
2
Museo del Salame: ingresso alla sala norcineria, 2010
100 bezoeken · 7,7%
-
3
Museo del Salame: sala della norcineria, 2010
100 bezoeken · 7,7%
-
4
Museo del Salame: uncini da norcino, 2010
100 bezoeken · 7,7%
-
5
Museo del Salame: ingresso alle cantine, 2010
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Museo del Vino dei Colli di Parma: multivisione immersiva, 2014
100 bezoeken · 7,7%
-
7
Museo del Vino dei Colli di Parma: sala delle botti, 2014
100 bezoeken · 7,7%
-
8
La sala della norcineria con gli attrezzi per la lavorazione delle carni al Museo del Salame
100 bezoeken · 7,7%
-
9
Museo del Vino dei Colli di Parma: bottiglie ottocentesche della cantina Basetti, 2014
100 bezoeken · 7,7%
-
10
La sala della norcineria con gli attrezzi per la lavorazione delle carni al Museo del Salame
100 bezoeken · 7,7%
Hoeveel interesse krijgt Gian Luca Rossi elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Gian Luca Rossi bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Gian Luca Rossi?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Nostalgisch | 50,0% | 50,0% |
| Reflectief | 16,7% | 50,0% |
| Sereniteit | 16,7% | 0,0% |
| Sereniteit | 16,7% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 33,3% | 53,8% |
| Zachte schaduw | 48,7% | 30,8% |
| Gematigde luminantie | 17,9% | 15,4% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 33,3% | 38,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 25,6% | 30,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 38,5% | 30,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,6% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 46,2% | 61,5% |
| Gebalanceerd | 51,3% | 38,5% |
| Levendig | 2,6% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,6% | 0,0% |
| Zacht | 20,5% | 46,2% |
| Gebalanceerd | 10,3% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 33,3% | 15,4% |
| Verklaring | 33,3% | 38,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,8% | 23,1% |
| Zacht gemengd palet | 7,7% | 7,7% |
| Evenwichtige harmonie | 10,3% | 7,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,2% | 7,7% |
| Harmonieus palet | 41,0% | 53,8% |
Welke schilderijen van Gian Luca Rossi zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Museo del Salame: esterno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: ingresso… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Il cortile del Castello di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: sala dell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Museo del Vino dei Colli di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: corridoio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Vino dei Colli di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Gian Luca Rossi?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Gian Luca Rossi en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Gian Luca Rossi: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Gian Luca Rossi zijn het meest gewild?
- Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame voert met 200 bezoeken (15% van de weergaven van Gian Luca Rossi). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in Gian Luca Rossi?
- 1.300 bezoeken in twaalf maanden: 300 op de artiestenpagina en 1.000 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Gian Luca Rossi geven kopers de voorkeur?
- Reflectief (Emotionele toon): 50% van de bezoeken voor 17% van de catalogus.