Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Grace Gardner op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Grace Gardner: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Grace Gardner op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Getting to Know Red (Spectrum Series): 200 weergaven, wat 40% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Hydrangeas en 'Black is the colour of my true love's heart'. Grace Gardner trok in totaal 400 bezoeken aan, met 200 op de artiestenpagina en 200 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 200 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 60% van de bezoeken, tegenover 25% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 4 schilderijen van Grace Gardner die bezoekers het vaakst openen
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 4 schilderijen van Grace Gardner die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
Hoeveel interesse krijgt Grace Gardner elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Grace Gardner bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen bezoekers van Grace Gardner?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 12,5% | 20,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 60,0% |
| Algehele helderheid: licht | 12,5% | 0,0% |
| Lichtgevend | 25,0% | 20,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 12,5% | 20,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 37,5% | 20,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 25,0% | 20,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 12,5% | 0,0% |
| Levendige kleur | 12,5% | 40,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 12,5% | 20,0% |
| Gebalanceerd | 50,0% | 40,0% |
| Levendig | 37,5% | 40,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 37,5% | 40,0% |
| Zacht | 50,0% | 60,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 0,0% | 0,0% |
| Verklaring | 12,5% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 62,5% | 40,0% |
| Zacht gemengd palet | 12,5% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 25,0% | 60,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke schilderijen van Grace Gardner zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fertility Fetish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Getting to Know Red (Spectr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Formerly Jugoslavia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Big Happy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hydrangeas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| 'Black is the colour of my… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Grid Dancing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life 91–22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen bezoekers van Grace Gardner?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Grace Gardner en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 100 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 100 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Grace Gardner: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Grace Gardner zijn het meest gewild?
- Getting to Know Red (Spectrum Series) voert met 200 bezoeken (40% van de weergaven van Grace Gardner). De bovenstaande ranglijst toont de top 4.
Hoeveel interesse is er in Grace Gardner?
- 400 bezoeken in twaalf maanden: 200 op de artiestenpagina en 200 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Grace Gardner heeft de voorkeur van de bezoekers?
- Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 60% van de bezoeken voor 25% van de catalogus.