Geld-terug-garantie · 100 dagen Gratis wereldwijde verzending
646.784kunstwerken 53.423kunstenaars 5.406musea 32talen

Gretchen Andrew Populaire schilderijen & bezoekgegevens

1988

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Gretchen Andrew op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Gretchen Andrew: de cijfers die ertoe doen

Map of the EU is het meest bekeken schilderij van Gretchen Andrew: 100 weergaven in twaalf maanden, goed voor 33% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Cover of Artforum en Kaart van de EU. In totaal 400 bezoeken: 200 naar de artiestenpagina en 200 naar de schilderijen. Beste maand: Jul 2026 met 400 bezoeken. Lichtgevend (Lichtsterkte) is de voorkeursstijl: 100% van de bezoeken, 24% van de catalogus.

Top 3 schilderijen van Gretchen Andrew op basis van bezoeken

Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Gretchen Andrew dat het vaakst wordt geopend.

  1. Map of the EU 1 Map of the EU, 2021 100 bezoeken · 33,3%
  2. Cover of Artforum 2 Cover of Artforum, 2020 100 bezoeken · 33,3%
  3. Kaart van de EU 3 Kaart van de EU, 2021 100 bezoeken · 33,3%

Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Gretchen Andrew?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Toon de tabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 2026200200
Aug 202600
Sep 202600

Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Gretchen Andrew?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Hoe presteren de topverkoopstukken van Gretchen Andrew maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Toon de tabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Kaart van de EU00000000010000
Map of the EU000000000000
What is Ubuntu 09000000000000
What is Ubuntu 11000000000000
Bow New Hampshire 10000000000000
What is Ubuntu 12000000000000
Art Basel NFT000000000000
What is Ubuntu 04000000000000
What is Ubuntu 02000000000000
Perfect Female Body 15000000000000

Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Gretchen Andrew?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Gretchen Andrew en wat is de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Toon de tabel
DagBezoeken
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt0
wo 14 Okt0
do 15 Okt0
vr 16 Okt0
za 17 Okt0
zo 18 Okt0
ma 19 Okt0
di 20 Okt0
wo 21 Okt0
do 22 Okt0
vr 23 Okt0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)0
wo 4 Nov (voorspelling)0
do 5 Nov (voorspelling)0
vr 6 Nov (voorspelling)0
za 7 Nov (voorspelling)0
zo 8 Nov (voorspelling)0
ma 9 Nov (voorspelling)0
di 10 Nov (voorspelling)0
wo 11 Nov (voorspelling)0
do 12 Nov (voorspelling)0
vr 13 Nov (voorspelling)0

Vragen over de vraag naar Gretchen Andrew

Wat is het meest bekeken schilderij van Gretchen Andrew?

Map of the EU, met 100 weergaven of 33% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 3.

Hoeveel bezoeken krijgt Gretchen Andrew op AllPaintingsStore.com?

400 in twaalf maanden (200 op de artiestenpagina, 200 op de schilderijen).

Is er een stijl van Gretchen Andrew die bezoekers de voorkeur geven?

Ja, Lichtgevend (Lichtsterkte): 100% van de bezoeken tegenover 24% van de catalogus.