Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Guy Rose op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Guy Rose: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Guy Rose op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Notre Dame de Grace, Honfleur: 500 weergaven, wat 9% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: The Saine Valley, Giverny en The Potato Gatherers. Guy Rose trok in totaal 5.400 bezoeken aan, met 500 op de artiestenpagina en 4.900 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 4.400 bezoeken. Kopers browsen op apparaten (87%) en telefoons (13%). Kopers hebben een voorkeur voor Krachtig contrast (Contrast): 33% van de bezoeken, tegenover 16% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van Guy Rose die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Guy Rose die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Notre Dame de Grace, Honfleur
500 bezoeken · 9,1%
-
2
The Saine Valley, Giverny
500 bezoeken · 9,1%
-
3
The Potato Gatherers, 1891
300 bezoeken · 5,5%
-
4
Laguna Rocks, Low Tide, 1915
300 bezoeken · 5,5%
-
5
View in the San Gabriel Mountains
300 bezoeken · 5,5%
-
6
The Sycamores, Pasadena, 1918
200 bezoeken · 3,6%
-
7
Notre Dame de Grace, Honfleur, 1910
200 bezoeken · 3,6%
-
8
The Leading Lady
200 bezoeken · 3,6%
-
9
Chrysanthemums, 1887
200 bezoeken · 3,6%
-
10
Carmel Shore, 1915
200 bezoeken · 3,6%
Hoeveel interesse krijgt Guy Rose elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 4.100 |
| Aug 2026 | 100 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 400 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Guy Rose bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Guy Rose?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,0% | 9,1% |
| Zachte schaduw | 22,0% | 21,8% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 20,0% |
| Algehele helderheid: licht | 32,0% | 43,6% |
| Lichtgevend | 8,0% | 5,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 12,0% | 1,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 26,0% | 38,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 46,0% | 40,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 16,0% | 20,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 55,0% | 54,0% |
| Donkere tinten | 17,5% | 26,0% |
| Aardse tinten | 25,0% | 20,0% |
| Pasteltinten | 2,5% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 6,0% | 1,8% |
| Gebalanceerd | 62,0% | 58,2% |
| Levendig | 32,0% | 40,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 1,8% |
| Zacht | 18,0% | 25,4% |
| Gebalanceerd | 24,0% | 9,1% |
| Krachtig contrast | 16,0% | 32,7% |
| Verklaring | 36,0% | 30,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 34,0% | 29,1% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 16,4% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 21,8% |
| Sterke kleurconsistentie | 30,0% | 32,7% |
| Harmonieus palet | 2,0% | 0,0% |
Welke schilderijen van Guy Rose zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Notre Dame de Grace, Honfle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Poppy Field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Green Parasol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Point Lobos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Leading Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Notre Dame de Grace, Honfle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Off Mission Point (also kno… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still LIfe: Jug with Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Late Afternoon Giverny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Potato Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken kopers om door Guy Rose te browsen?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 4.700 | 87,0% |
| telefoons | 700 | 13,0% |
In welke talen surfen kopers van Guy Rose?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Guy Rose en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 900 |
| za 10 Okt | 300 |
| zo 11 Okt | 200 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 1.100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 400 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 1.400 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 500 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 300 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 300 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 1.600 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 500 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 400 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 400 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Guy Rose: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Guy Rose zijn het meest gewild?
- Notre Dame de Grace, Honfleur voert met 500 bezoeken (9% van de weergaven van Guy Rose). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in Guy Rose?
- 5.400 bezoeken in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 4.900 op individuele schilderijen.
Op welke apparaten bekijken kopers Guy Rose?
- Kopers browsen op apparaten (87%) en telefoons (13%); apparaten is goed voor 87% van de bezoeken.
Welk type schilderij van Guy Rose geven kopers de voorkeur?
- Krachtig contrast (Contrast): 33% van de bezoeken voor 16% van de catalogus.