Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Harold Copping op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Harold Copping: de cijfers die ertoe doen
Rachel is het meest bekeken schilderij van Harold Copping: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 10% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Abraham And Isaac en Lazarus. In totaal 2.500 bezoeken: 500 naar de artiestenpagina en 2.000 naar de schilderijen. Beste maand: Jul 2026 met 1.700 bezoeken. Verklaring (Contrast) is de voorkeursstijl: 67% van de bezoeken, 48% van de catalogus.
Top 10 schilderijen van Harold Copping op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Harold Copping dat het vaakst wordt geopend.
-
1
Rachel
200 bezoeken · 9,5%
-
2
Abraham And Isaac
200 bezoeken · 9,5%
-
3
Lazarus
100 bezoeken · 4,8%
-
4
John The Baptist
100 bezoeken · 4,8%
-
5
Oliver Asks For More
100 bezoeken · 4,8%
-
6
Esther
100 bezoeken · 4,8%
-
7
Now You Come Down This Minute
100 bezoeken · 4,8%
-
8
Martha and Mary
100 bezoeken · 4,8%
-
9
By The Rivers Of Babylon
100 bezoeken · 4,8%
-
10
The Well Of Sychar
100 bezoeken · 4,8%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Harold Copping?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 600 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Harold Copping?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van Harold Copping?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 32,0% | 23,8% |
| Gematigde luminantie | 38,0% | 52,4% |
| Algehele helderheid: licht | 24,0% | 23,8% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 26,0% | 42,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 44,0% | 23,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,0% | 33,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 54,0% | 58,8% |
| Neutrale kleuren | 43,2% | 41,2% |
| Donkere tinten | 2,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 28,0% | 42,9% |
| Gebalanceerd | 70,0% | 52,4% |
| Levendig | 2,0% | 4,8% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 2,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 4,8% |
| Krachtig contrast | 40,0% | 28,6% |
| Verklaring | 48,0% | 66,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 20,0% | 19,1% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 33,3% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 4,8% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 42,9% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Harold Copping maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rachel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Evangelist points the way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christiana's visitor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mr Brisk and Mercy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capilano canyon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From the Look Out | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacob's vow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dick Swiveller's Surprise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Women at the Sepulchre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On a mountain side near Nel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Harold Copping?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 300 | 60,0% |
| Spaans | 200 | 40,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Harold Copping en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 300 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 400 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar Harold Copping
Wat is het meest bekeken schilderij van Harold Copping?
- Rachel, met 200 weergaven of 10% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Harold Copping op AllPaintingsStore.com?
- 2.500 in twaalf maanden (500 op de artiestenpagina, 2.000 op de schilderijen).
Is er een stijl van Harold Copping die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Verklaring (Contrast): 67% van de bezoeken tegenover 48% van de catalogus.