Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Henri Meyer op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Henri Meyer: de cijfers die ertoe doen
The Confession - Otto Von Bismarck With Death is het meest bekeken schilderij van Henri Meyer: 3.000 weergaven in twaalf maanden, goed voor 49% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen The Corsican Bandit en Events In Bulgaria. In totaal 4.900 bezoeken: 700 naar de artiestenpagina en 4.200 naar de schilderijen. 64% daling tussen Sep 2026 en Okt 2026. Beste maand: Jul 2026 met 2.900 bezoeken. Verdeling per apparaat: apparaten (65%), telefoons (33%) en tablets (2%). Gematigde luminantie (Lichtsterkte) is de voorkeursstijl: 79% van de bezoeken, 26% van de catalogus.
Top 10 schilderijen van Henri Meyer op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Henri Meyer dat het vaakst wordt geopend.
-
1
The Confession - Otto Von Bismarck With Death
3.000 bezoeken · 49,2%
-
2
The Corsican Bandit
500 bezoeken · 8,2%
-
3
Events In Bulgaria
300 bezoeken · 4,9%
-
4
Georges Clemenceau juggling bags of English money
200 bezoeken · 3,3%
-
5
Riots In Paris Objecting To The Performance Of Lohengrin
200 bezoeken · 3,3%
-
6
The Start Of The Road Race From Paris To Belfort
200 bezoeken · 3,3%
-
7
Grand Duchesses Olga And Tatiana
200 bezoeken · 3,3%
-
8
Colonel Henry And Lieutenant-colonel Picquart
100 bezoeken · 1,6%
-
9
The Rescue of a Soldier
100 bezoeken · 1,6%
-
10
Caricature Of The Triple Alliance Of Germany
100 bezoeken · 1,6%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Henri Meyer?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 300 |
| Jul 2026 | 300 | 2.600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 300 | 800 |
| Okt 2026 | 0 | 400 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Henri Meyer?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van Henri Meyer?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 1,6% |
| Zachte schaduw | 14,0% | 3,3% |
| Gematigde luminantie | 26,0% | 78,7% |
| Algehele helderheid: licht | 54,0% | 16,4% |
| Lichtgevend | 6,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 44,0% | 32,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 40,0% | 59,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,0% | 8,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 75,6% | 33,3% |
| Aardse tinten | 20,0% | 66,7% |
| Donkere tinten | 4,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 14,0% | 9,8% |
| Gebalanceerd | 76,0% | 90,2% |
| Levendig | 10,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 1,6% |
| Zacht | 16,0% | 6,6% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 40,0% | 22,9% |
| Verklaring | 34,0% | 68,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 3,3% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 16,0% | 1,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 40,0% | 75,4% |
| Harmonieus palet | 40,0% | 19,7% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Henri Meyer maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Confession - Otto Von B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 100 | 600 | 300 |
| The Start Of The Road Race… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Conscripts Of | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant Mizon On His Mis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tsar Nicolas Ii In Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Capture Of Toure Samory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gouffe Mystery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wine Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Duchesses Olga And Ta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| New Year's Day In Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoons of computers: waar heeft Henri Meyer naar gekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.200 | 65,3% |
| telefoons | 1.600 | 32,7% |
| tablets | 100 | 2,0% |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Henri Meyer?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Henri Meyer en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 100 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 100 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 100 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar Henri Meyer
Wat is het meest bekeken schilderij van Henri Meyer?
- The Confession - Otto Von Bismarck With Death, met 3.000 weergaven of 49% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Henri Meyer op AllPaintingsStore.com?
- 4.900 in twaalf maanden (700 op de artiestenpagina, 4.200 op de schilderijen).
Wordt Henri Meyer vaker bekeken op telefoons of op computers?
- De bezoeken zijn als volgt verdeeld over apparaten (65%), telefoons (33%) en tablets (2%); apparaten loopt voor met 65%.
Is er een stijl van Henri Meyer die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 79% van de bezoeken tegenover 26% van de catalogus.