Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Henry Cave op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Henry Cave: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Henry Cave op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is The Old Bridge over the River Ouse, York: 100 weergaven, wat 17% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Todd's Warehouse, Stonegate, York en Lendal Water Tower, York, by Night. Henry Cave trok in totaal 700 bezoeken aan, met 100 op de artiestenpagina en 600 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 700 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 83% van de bezoeken, tegenover 71% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 6 schilderijen van Henry Cave die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 6 schilderijen van Henry Cave die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
The Old Bridge over the River Ouse, York, 1809
100 bezoeken · 16,7%
-
2
Todd's Warehouse, Stonegate, York
100 bezoeken · 16,7%
-
3
Lendal Water Tower, York, by Night
100 bezoeken · 16,7%
-
4
Lendal Water Tower, York, Evening
100 bezoeken · 16,7%
-
5
Cottage in Walmgate, York
100 bezoeken · 16,7%
-
6
The Windmill Inn, St George's Fields, York
100 bezoeken · 16,7%
Hoeveel interesse krijgt Henry Cave elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Henry Cave bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Henry Cave?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 14,3% | 16,7% |
| Zachte schaduw | 14,3% | 16,7% |
| Gematigde luminantie | 42,9% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 28,6% | 33,3% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 14,3% | 16,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,9% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 28,6% | 33,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 14,3% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 14,3% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 71,4% | 83,3% |
| Levendig | 14,3% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 14,3% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 14,3% | 0,0% |
| Verklaring | 71,4% | 83,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,3% | 16,7% |
| Zacht gemengd palet | 14,3% | 16,7% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 71,4% | 66,7% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke schilderijen van Henry Cave zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Old Bridge over the Riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Windmill Inn, St George… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage in Walmgate, York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lendal Water Tower, York, E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lendal Water Tower, York, b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Walmgate Bar, York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Todd's Warehouse, Stonegate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Henry Cave?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Henry Cave en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Henry Cave: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Henry Cave zijn het meest gewild?
- The Old Bridge over the River Ouse, York voert met 100 bezoeken (17% van de weergaven van Henry Cave). De bovenstaande ranglijst toont de top 6.
Hoeveel interesse is er in Henry Cave?
- 700 bezoeken in twaalf maanden: 100 op de artiestenpagina en 600 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Henry Cave geven kopers de voorkeur?
- Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 83% van de bezoeken voor 71% van de catalogus.