Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Henry Thomas Alken op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Henry Thomas Alken: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Cockfighting - vaker dan welk ander schilderij van Henry Thomas Alken dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 15% van het totaal. Daarna volgen Breaking Cover en Full Cry and Gone Away a pair of paintings. Henry Thomas Alken kreeg 2.300 bezoeken: 1.100 op de artiestenpagina, 1.200 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 1.800 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Verklaring (Contrast) trekt 38% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 12% van de catalogus.
Henry Thomas Alken: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Henry Thomas Alken met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Cockfighting -
200 bezoeken · 15,4%
-
2
Breaking Cover
200 bezoeken · 15,4%
-
3
Full Cry and Gone Away a pair of paintings
100 bezoeken · 7,7%
-
4
Cockfighting
100 bezoeken · 7,7%
-
5
The Start of the St. Leger,, 1848
100 bezoeken · 7,7%
-
6
The Quorn Hunt In Full Cry- Second Horses
100 bezoeken · 7,7%
-
7
Scenes From A Steeplechase- Near The Finish
100 bezoeken · 7,7%
-
8
Duck Shooting
100 bezoeken · 7,7%
-
9
Hawking
100 bezoeken · 7,7%
-
10
Coaching Scene
100 bezoeken · 7,7%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Henry Thomas Alken per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 700 | 1.100 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Henry Thomas Alken per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Henry Thomas Alken sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 22,0% | 7,7% |
| Zachte schaduw | 34,0% | 46,2% |
| Gematigde luminantie | 26,0% | 30,8% |
| Algehele helderheid: licht | 16,0% | 15,4% |
| Lichtgevend | 2,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 20,0% | 7,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 26,0% | 46,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 22,0% | 23,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 32,0% | 23,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 46,0% | 66,7% |
| Donkere tinten | 32,0% | 25,0% |
| Neutrale kleuren | 22,0% | 8,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 18,0% | 15,4% |
| Gebalanceerd | 58,0% | 61,5% |
| Levendig | 24,0% | 23,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 18,0% | 0,0% |
| Zacht | 30,0% | 46,2% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 28,0% | 15,4% |
| Verklaring | 12,0% | 38,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 2,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 23,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 40,0% | 61,5% |
| Harmonieus palet | 38,0% | 15,4% |
Welke schilderijen van Henry Thomas Alken trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Driver of 1852 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cockfighting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Driver of the Mail, 1832 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Driver Of The Mail | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Cry and Gone Away a pa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Start of the St. Leger, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cockfighting - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Guard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Somerset, 7th Duke Of Beauf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Driver Of The Mail - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Henry Thomas Alken?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Henry Thomas Alken, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Henry Thomas Alken op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Henry Thomas Alken krijgt de meeste bezoeken?
- Cockfighting -: 200 weergaven, 15% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Henry Thomas Alken?
- 2.300 bezoeken in twaalf maanden, 1.100 op de artiestenpagina en 1.200 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Henry Thomas Alken trekt kopers aan?
- Verklaring (Contrast) schilderijen: 38% van de bezoeken, 12% van de catalogus.