Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Herman Lungkwitz op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Herman Lungkwitz: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Herman Lungkwitz op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Falls of the Colorado, Austin: 200 weergaven, wat 25% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Halle an der Saale en Herons on the Pedernales River. Herman Lungkwitz trok in totaal 1.200 bezoeken aan, met 400 op de artiestenpagina en 800 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 1.100 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 38% van de bezoeken, tegenover 9% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 6 schilderijen van Herman Lungkwitz die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 6 schilderijen van Herman Lungkwitz die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Falls of the Colorado, Austin, 1875
200 bezoeken · 25,0%
-
2
Halle an der Saale
200 bezoeken · 25,0%
-
3
Herons on the Pedernales River, 1885
100 bezoeken · 12,5%
-
4
Mission San Juan de Capistrano, 1856
100 bezoeken · 12,5%
-
5
Hubbard Farm of Dana on Chapline Hill, 1851
100 bezoeken · 12,5%
-
6
Lewis Grist Mill, 1856
100 bezoeken · 12,5%
Hoeveel interesse krijgt Herman Lungkwitz elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Herman Lungkwitz bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Herman Lungkwitz?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 22,7% | 12,5% |
| Zachte schaduw | 22,7% | 25,0% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 62,5% |
| Algehele helderheid: licht | 4,5% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 22,7% | 25,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 36,4% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 40,9% | 25,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 63,2% | 66,7% |
| Neutrale kleuren | 26,3% | 0,0% |
| Donkere tinten | 10,5% | 33,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 31,8% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 63,6% | 50,0% |
| Levendig | 4,5% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 4,5% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 9,1% | 0,0% |
| Verklaring | 86,4% | 100,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 9,1% | 37,5% |
| Zacht gemengd palet | 27,3% | 12,5% |
| Evenwichtige harmonie | 18,2% | 25,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 45,5% | 25,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke schilderijen van Herman Lungkwitz zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guadalupe River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| West Cave on the Pedernales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kuhflucht bei Partenkirch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herons on the Pedernales Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Paggi's Mill on Barton Creek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On Shoal Creek, Austin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Texas Military Institute, A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Grave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset in Saxony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enchanted Rock near Frederi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Herman Lungkwitz?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Herman Lungkwitz en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Herman Lungkwitz: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Herman Lungkwitz zijn het meest gewild?
- Falls of the Colorado, Austin voert met 200 bezoeken (25% van de weergaven van Herman Lungkwitz). De bovenstaande ranglijst toont de top 6.
Hoeveel interesse is er in Herman Lungkwitz?
- 1.200 bezoeken in twaalf maanden: 400 op de artiestenpagina en 800 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Herman Lungkwitz geven kopers de voorkeur?
- Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 38% van de bezoeken voor 9% van de catalogus.