Geld-terug-garantie · 100 dagen Gratis wereldwijde verzending
449.561kunstwerken 30.612kunstenaars 4.658musea 32talen

Hugues Merle Vraag- en bezoekersstatistieken

1822 – 1881

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Hugues Merle op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Hugues Merle: vraag in één oogopslag

Het meest bekeken schilderij van Hugues Merle op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is The Lunatic Of Étretat: 3.600 weergaven, wat 34% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: The Lunatic of Etretat en Ruth In The Fields. Hugues Merle trok in totaal 10.700 bezoeken aan, met 2.400 op de artiestenpagina en 8.300 op individuele schilderijen. De vraag stijgt: het aantal bezoeken is met 84% gegroeid van Aug 2026 naar Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 5.300 bezoeken. Kopers browsen op telefoons (50%), apparaten (43%) en tablets (7%). Kopers hebben een voorkeur voor Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 90% van de bezoeken, tegenover 44% van het oeuvre van de kunstenaar.

De 10 schilderijen van Hugues Merle die kopers het vaakst bekijken

Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Hugues Merle die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.

  1. The Lunatic Of Étretat 1 The Lunatic Of Étretat 3.600 bezoeken · 34,3%
  2. The Lunatic of Etretat 2 The Lunatic of Etretat 3.500 bezoeken · 33,3%
  3. Ruth In The Fields 3 Ruth In The Fields 700 bezoeken · 6,7%
  4. Mary Magdalene In The Cave 4 Mary Magdalene In The Cave 600 bezoeken · 5,7%
  5. Children Playing in a Park 5 Children Playing in a Park, 1860 400 bezoeken · 3,8%
  6. The Poor Mother 6 The Poor Mother 300 bezoeken · 2,9%
  7. Young girl with spaniel 7 Young girl with spaniel 200 bezoeken · 1,9%
  8. Carmella, Poor Fool 8 Carmella, Poor Fool 200 bezoeken · 1,9%
  9. The Neapolitan Girl 9 The Neapolitan Girl 100 bezoeken · 1,0%
  10. A Portrait Of A Woman 10 A Portrait Of A Woman 100 bezoeken · 1,0%

Hoeveel interesse krijgt Hugues Merle elke maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Bekijk de gegevens
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 20261.3004.000
Aug 202601.900
Sep 20261.1002.400

Hoe vaak worden de schilderijen van Hugues Merle bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke schilderijen van Hugues Merle zijn maandelijks in de mode?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Bekijk de gegevens
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
The Lunatic of Etretat0000000001.3005001.000
The Lunatic Of Étretat0000000001.1001.0001.000
Children Playing in a Park00000000020000
The Neapolitan Girl00000000010000
A Portrait Of A Woman00000000010000
Mary Magdalene In The Cave0000000004000200
Les Orphelines000000000000
Maternal Love000000000000
The Poor Mother00000000010000
Maternal Affection000000000000

Welke apparaten gebruiken kopers om door Hugues Merle te browsen?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Bekijk de gegevens
ApparaatBezoekenDelen
telefoons5.40050,5%
apparaten4.60043,0%
tablets7006,5%

In welke talen surfen kopers van Hugues Merle?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Bekijk de gegevens
TaalBezoekenDelen
Engels50050,0%
Spaans30030,0%
Frans10010,0%
Russisch10010,0%

Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Hugues Merle en de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Bekijk de gegevens
DagBezoeken
di 22 Sep100
wo 23 Sep200
do 24 Sep0
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep600
wo 30 Sep400
do 1 Okt100
vr 2 Okt100
za 3 Okt0
zo 4 Okt100
ma 5 Okt200
di 6 Okt100
wo 7 Okt200
do 8 Okt300
vr 9 Okt200
za 10 Okt100
zo 11 Okt200
ma 12 Okt0
di 13 Okt (voorspelling)400
wo 14 Okt (voorspelling)400
do 15 Okt (voorspelling)200
vr 16 Okt (voorspelling)100
za 17 Okt (voorspelling)0
zo 18 Okt (voorspelling)100
ma 19 Okt (voorspelling)100
di 20 Okt (voorspelling)500
wo 21 Okt (voorspelling)500
do 22 Okt (voorspelling)200
vr 23 Okt (voorspelling)200
za 24 Okt (voorspelling)100
zo 25 Okt (voorspelling)200
ma 26 Okt (voorspelling)100
di 27 Okt (voorspelling)500
wo 28 Okt (voorspelling)500
do 29 Okt (voorspelling)300
vr 30 Okt (voorspelling)200
za 31 Okt (voorspelling)100
zo 1 Nov (voorspelling)200
ma 2 Nov (voorspelling)100

Hugues Merle: veelgestelde vragen

Welke schilderijen van Hugues Merle zijn het meest gewild?

The Lunatic Of Étretat voert met 3.600 bezoeken (34% van de weergaven van Hugues Merle). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.

Hoeveel interesse is er in Hugues Merle?

10.700 bezoeken in twaalf maanden: 2.400 op de artiestenpagina en 8.300 op individuele schilderijen.

Op welke apparaten bekijken kopers Hugues Merle?

Kopers browsen op telefoons (50%), apparaten (43%) en tablets (7%); telefoons is goed voor 50% van de bezoeken.

Welk type schilderij van Hugues Merle geven kopers de voorkeur?

Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 90% van de bezoeken voor 44% van de catalogus.