Geld-terug-garantie · 100 dagen Gratis wereldwijde verzending
644.596kunstwerken 52.888kunstenaars 5.406musea 32talen

Ian Fleming Populaire schilderijen & bezoekgegevens

1906 – 1994

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ian Fleming op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Ian Fleming: de cijfers die ertoe doen

Art Students Preparing a Still Life is het meest bekeken schilderij van Ian Fleming: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 22% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen A Common Aim en Rescue Party, Kilmun Street (Maryhill, Glasgow). In totaal 1.100 bezoeken: 600 naar de artiestenpagina en 500 naar de schilderijen. Beste maand: Jul 2026 met 800 bezoeken. Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) is de voorkeursstijl: 89% van de bezoeken, 50% van de catalogus.

Top 7 schilderijen van Ian Fleming op basis van bezoeken

Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Ian Fleming dat het vaakst wordt geopend.

  1. Art Students Preparing a Still Life 1 Art Students Preparing a Still Life, 1940 200 bezoeken · 22,2%
  2. A Common Aim 2 A Common Aim, 1942 200 bezoeken · 22,2%
  3. Rescue Party, Kilmun Street (Maryhill, Glasgow) 3 Rescue Party, Kilmun Street (Maryhill, Glasgow), 1941 100 bezoeken · 11,1%
  4. The Two Roberts Colquhoun and McBryde 4 The Two Roberts Colquhoun and McBryde, 1938 100 bezoeken · 11,1%
  5. Harbour 5 Harbour 100 bezoeken · 11,1%
  6. Mr Fred Bennett, Pharmacist 6 Mr Fred Bennett, Pharmacist 100 bezoeken · 11,1%
  7. Marion McLean 7 Marion McLean 100 bezoeken · 11,1%

Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Ian Fleming?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Toon de tabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 20260100
Jul 2026600200
Aug 20260100
Sep 202600
Okt 20260100

Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Ian Fleming?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Hoe presteren de topverkoopstukken van Ian Fleming maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Toon de tabel
KunstwerkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Rescue Party, Kilmun Street…00000000010000
The Two Roberts Colquhoun a…00000000100000
A Common Aim00000000100000
Art Students Preparing a St…00000000000100
James Duncan of Jordanstone…000000000000
Danger Point, Arbroath000000000000
Fisher Houses, Arbroath000000000000
Harvest Moon000000000000
The Wallace Tower, Aberdeen000000000000
St Monance000000000000

Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Ian Fleming?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Ian Fleming en wat is de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Toon de tabel
DagBezoeken
do 15 Okt0
vr 16 Okt100
za 17 Okt0
zo 18 Okt0
ma 19 Okt0
di 20 Okt0
wo 21 Okt0
do 22 Okt0
vr 23 Okt0
za 24 Okt0
zo 25 Okt200
ma 26 Okt0
di 27 Okt100
wo 28 Okt0
do 29 Okt0
vr 30 Okt0
za 31 Okt0
zo 1 Nov0
ma 2 Nov500
di 3 Nov0
wo 4 Nov0
do 5 Nov (voorspelling)0
vr 6 Nov (voorspelling)100
za 7 Nov (voorspelling)0
zo 8 Nov (voorspelling)100
ma 9 Nov (voorspelling)400
di 10 Nov (voorspelling)100
wo 11 Nov (voorspelling)0
do 12 Nov (voorspelling)0
vr 13 Nov (voorspelling)100
za 14 Nov (voorspelling)0
zo 15 Nov (voorspelling)200
ma 16 Nov (voorspelling)500
di 17 Nov (voorspelling)100
wo 18 Nov (voorspelling)0
do 19 Nov (voorspelling)0
vr 20 Nov (voorspelling)100
za 21 Nov (voorspelling)0
zo 22 Nov (voorspelling)200
ma 23 Nov (voorspelling)500
di 24 Nov (voorspelling)100
wo 25 Nov (voorspelling)0

Vragen over de vraag naar Ian Fleming

Wat is het meest bekeken schilderij van Ian Fleming?

Art Students Preparing a Still Life, met 200 weergaven of 22% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 7.

Hoeveel bezoeken krijgt Ian Fleming op AllPaintingsStore.com?

1.100 in twaalf maanden (600 op de artiestenpagina, 500 op de schilderijen).

Is er een stijl van Ian Fleming die bezoekers de voorkeur geven?

Ja, Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 89% van de bezoeken tegenover 50% van de catalogus.