Geld-terug-garantie · 100 dagen Gratis wereldwijde verzending
449.514kunstwerken 30.612kunstenaars 4.658musea 32talen

Inti Castro Waar kopers op letten

1983

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Inti Castro op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Inti Castro: het perspectief van de kopers

Kopers bekijken POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural vaker dan welk ander schilderij van Inti Castro dan ook: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 17% van het totaal. Daarna volgen Resistancia en San Dunguero. Inti Castro kreeg 4.700 bezoeken: 3.700 op de artiestenpagina, 1.000 op schilderijen. Het momentum is positief: 467% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 2.400 bezoeken. Ze bladeren in Spaans (78%), Frans (8%) en Engels (6%). Bezoeken per apparaat: apparaten (62%), telefoons (36%) en tablets (2%). De voorkeur is duidelijk: Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) trekt 52% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 30% van de catalogus.

Inti Castro: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken

De 10 schilderijen van Inti Castro met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.

  1. POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 1 POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 400 bezoeken · 17,4%
  2. Resistancia 2 Resistancia 300 bezoeken · 13,0%
  3. San Dunguero 3 San Dunguero 300 bezoeken · 13,0%
  4. Resignación 4 Resignación 300 bezoeken · 13,0%
  5. El arriero 5 El arriero 200 bezoeken · 8,7%
  6. Resistancia 6 Resistancia 100 bezoeken · 4,3%
  7. San Dunguero 7 San Dunguero 100 bezoeken · 4,3%
  8. Resistancia 8 Resistancia 100 bezoeken · 4,3%
  9. Pecador 9 Pecador 100 bezoeken · 4,3%
  10. El arriero 10 El arriero 100 bezoeken · 4,3%

Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Inti Castro per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Open de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 2026100200
Jul 20261.700700
Aug 20263000
Sep 20261.600100

Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Inti Castro per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke schilderijen van Inti Castro trekken maandelijks de meeste aandacht?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Open de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Resistancia0000000010010000
San Dunguero00000000010000
Pecador00000000100000
untitled00000000000100
San Dunguero000000000000
Resignación00000000010000
untitled000000000000
untitled000000000000
untitled000000000000
untitled000000000000

Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Inti Castro?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Open de cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten2.90061,7%
telefoons1.70036,2%
tablets1002,1%

In welke talen surfen de kopers van Inti Castro?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Open de cijfers
TaalBezoekenDelen
Spaans3.90078,0%
Frans4008,0%
Engels3006,0%
Russisch3006,0%
Oekraïens1002,0%

Hoeveel bezoeken per dag krijgt Inti Castro, en wat is de volgende stap?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Open de cijfers
DagBezoeken
do 24 Sep200
vr 25 Sep100
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep600
di 29 Sep0
wo 30 Sep200
do 1 Okt200
vr 2 Okt300
za 3 Okt100
zo 4 Okt1.100
ma 5 Okt100
di 6 Okt500
wo 7 Okt800
do 8 Okt300
vr 9 Okt300
za 10 Okt300
zo 11 Okt0
ma 12 Okt200
di 13 Okt600
wo 14 Okt100
do 15 Okt (voorspelling)200
vr 16 Okt (voorspelling)200
za 17 Okt (voorspelling)100
zo 18 Okt (voorspelling)400
ma 19 Okt (voorspelling)300
di 20 Okt (voorspelling)400
wo 21 Okt (voorspelling)400
do 22 Okt (voorspelling)300
vr 23 Okt (voorspelling)300
za 24 Okt (voorspelling)200
zo 25 Okt (voorspelling)400
ma 26 Okt (voorspelling)400
di 27 Okt (voorspelling)400
wo 28 Okt (voorspelling)400
do 29 Okt (voorspelling)300
vr 30 Okt (voorspelling)300
za 31 Okt (voorspelling)200
zo 1 Nov (voorspelling)500
ma 2 Nov (voorspelling)400
di 3 Nov (voorspelling)500
wo 4 Nov (voorspelling)500

Over Inti Castro op AllPaintingsStore.com

Welk schilderij van Inti Castro krijgt de meeste bezoeken?

POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural: 400 weergaven, 17% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.

Wat is de omvang van het publiek van Inti Castro?

4.700 bezoeken in twaalf maanden, 3.700 op de artiestenpagina en 1.000 op de schilderijen.

Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Inti Castro?

De verdeling van de bezoeken is apparaten (62%), telefoons (36%) en tablets (2%); apparaten staat op de eerste plaats met 62%.

In welke talen lezen kopers over Inti Castro?

In Spaans (78%), Frans (8%) en Engels (6%). Spaans: 78%.

Welke schilderstijl van Inti Castro trekt kopers aan?

Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) schilderijen: 52% van de bezoeken, 30% van de catalogus.