Geld-terug-garantie · 100 dagen Gratis wereldwijde verzending
449.561kunstwerken 30.612kunstenaars 4.658musea 32talen

István Nagy Waar kopers op letten

1873 – 1937

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van István Nagy op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

István Nagy: het perspectief van de kopers

Kopers bekijken Swiss-capped Self-portrait vaker dan welk ander schilderij van István Nagy dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 5% van het totaal. Daarna volgen Reader en Drinking Girl. István Nagy kreeg 3.900 bezoeken: 400 op de artiestenpagina, 3.500 op schilderijen. Momentum vertraagd: 100% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 3.400 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (92%) en telefoons (8%). De voorkeur is duidelijk: Donker (Lichtsterkte) trekt 48% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 30% van de catalogus.

István Nagy: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken

De 10 schilderijen van István Nagy met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.

  1. Swiss-capped Self-portrait 1 Swiss-capped Self-portrait 200 bezoeken · 4,8%
  2. Reader 2 Reader 200 bezoeken · 4,8%
  3. Drinking Girl 3 Drinking Girl 200 bezoeken · 4,8%
  4. On A Waterfront 4 On A Waterfront 200 bezoeken · 4,8%
  5. Little Girl 5 Little Girl 100 bezoeken · 2,4%
  6. Hill Landscape 6 Hill Landscape 100 bezoeken · 2,4%
  7. Autumn In Bakony 7 Autumn In Bakony 100 bezoeken · 2,4%
  8. Hillside With Bushes And With Tree Trunks 8 Hillside With Bushes And With Tree Trunks 100 bezoeken · 2,4%
  9. Cows Between Trees 9 Cows Between Trees 100 bezoeken · 2,4%
  10. Resting Cows - 10 Resting Cows - 100 bezoeken · 2,4%

Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van István Nagy per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Open de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 2026100100
Jul 20262003.200
Aug 2026100200
Sep 202600

Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van István Nagy per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke schilderijen van István Nagy trekken maandelijks de meeste aandacht?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Open de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Little Girl000000000000
Lights Between The Trees000000000000
Landscape -000000000000
Drinking Girl00000000020000
Snowy Rooftops000000000000
From My Szekely Homeland000000000000
Cows Between Trees000000000000
Fences00000000010000
Homewards000000000000
Still Life With Quinces000000000000

Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van István Nagy?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Open de cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten3.60092,3%
telefoons3007,7%

In welke talen surfen de kopers van István Nagy?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Open de cijfers
TaalBezoekenDelen
Engels100100,0%

Hoeveel bezoeken per dag krijgt István Nagy, en wat is de volgende stap?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Open de cijfers
DagBezoeken
wo 23 Sep100
do 24 Sep0
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt100
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt0
wo 14 Okt (voorspelling)0
do 15 Okt (voorspelling)0
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)0
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)0

Over István Nagy op AllPaintingsStore.com

Welk schilderij van István Nagy krijgt de meeste bezoeken?

Swiss-capped Self-portrait: 200 weergaven, 5% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.

Wat is de omvang van het publiek van István Nagy?

3.900 bezoeken in twaalf maanden, 400 op de artiestenpagina en 3.500 op de schilderijen.

Welke apparaten gebruiken de bezoekers van István Nagy?

De verdeling van de bezoeken is apparaten (92%) en telefoons (8%); apparaten staat op de eerste plaats met 92%.

Welke schilderstijl van István Nagy trekt kopers aan?

Donker (Lichtsterkte) schilderijen: 48% van de bezoeken, 30% van de catalogus.