Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Jack Levine op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Jack Levine: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Jack Levine op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Act Of Legislature: 200 weergaven, wat 10% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Untitled (666) en Man with the Stained Glass Eye. Jack Levine trok in totaal 2.400 bezoeken aan, met 600 op de artiestenpagina en 1.800 op individuele schilderijen. De vraag stijgt: het aantal bezoeken is met 100% gegroeid van Sep 2026 naar Okt 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 1.900 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Donkere tinten (Kleurenpalet): 27% van de bezoeken, tegenover 8% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van Jack Levine die bezoekers het vaakst openen
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Jack Levine die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Act Of Legislature, 1949
200 bezoeken · 9,5%
-
2
Untitled (666)
200 bezoeken · 9,5%
-
3
Man with the Stained Glass Eye, 1952
100 bezoeken · 4,8%
-
4
The Last Waltz, 1962
100 bezoeken · 4,8%
-
5
Reception in Miami, 1948
100 bezoeken · 4,8%
-
6
Untitled (832)
100 bezoeken · 4,8%
-
7
Untitled (796)
100 bezoeken · 4,8%
-
8
Untitled (265)
100 bezoeken · 4,8%
-
9
Untitled (284)
100 bezoeken · 4,8%
-
10
Untitled (962)
100 bezoeken · 4,8%
Hoeveel interesse krijgt Jack Levine elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 300 | 1.600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Jack Levine bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen bezoekers van Jack Levine?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 34,0% | 38,1% |
| Zachte schaduw | 30,0% | 38,1% |
| Gematigde luminantie | 26,0% | 23,8% |
| Algehele helderheid: licht | 4,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 6,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 48,0% | 47,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 23,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 14,0% | 9,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 19,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 78,4% | 73,3% |
| Donkere tinten | 8,1% | 26,7% |
| Neutrale kleuren | 10,8% | 0,0% |
| Monochroom | 2,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 52,0% | 52,4% |
| Gebalanceerd | 40,0% | 28,6% |
| Levendig | 8,0% | 19,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 0,0% |
| Zacht | 14,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 28,0% | 33,3% |
| Krachtig contrast | 18,0% | 23,8% |
| Verklaring | 38,0% | 42,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 26,0% | 38,1% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 4,8% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 9,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 34,0% | 42,9% |
| Harmonieus palet | 6,0% | 4,8% |
Welke schilderijen van Jack Levine zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Man with the Stained Glass… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (644) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (809) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (836) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (604) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (578) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (259) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (284) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Passing Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Burlesque Dancer Verso (Unt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen bezoekers van Jack Levine?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Jack Levine en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 200 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 100 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 200 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 200 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 100 |
Jack Levine: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Jack Levine zijn het meest gewild?
- Act Of Legislature voert met 200 bezoeken (10% van de weergaven van Jack Levine). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in Jack Levine?
- 2.400 bezoeken in twaalf maanden: 600 op de artiestenpagina en 1.800 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Jack Levine heeft de voorkeur van de bezoekers?
- Donkere tinten (Kleurenpalet): 27% van de bezoeken voor 8% van de catalogus.