Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van James Dickson Innes op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
James Dickson Innes: de cijfers die ertoe doen
A rocky cove is het meest bekeken schilderij van James Dickson Innes: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 14% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Collioure en Vernet. In totaal 2.800 bezoeken: 1.000 naar de artiestenpagina en 1.800 naar de schilderijen. 100% stijging tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 met 2.100 bezoeken. Zachte schaduw (Lichtsterkte) is de voorkeursstijl: 62% van de bezoeken, 34% van de catalogus.
Top 10 schilderijen van James Dickson Innes op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van James Dickson Innes dat het vaakst wordt geopend.
-
1
A rocky cove
300 bezoeken · 14,3%
-
2
Collioure
200 bezoeken · 9,5%
-
3
Vernet
200 bezoeken · 9,5%
-
4
The Corner Of A Room
200 bezoeken · 9,5%
-
5
Evening, Sun Setting Behind Arenig Fach
100 bezoeken · 4,8%
-
6
The Ring
100 bezoeken · 4,8%
-
7
Coastal landscape
100 bezoeken · 4,8%
-
8
The Little Mother
100 bezoeken · 4,8%
-
9
Bala Lake
100 bezoeken · 4,8%
-
10
Mountain with small meandering stream
100 bezoeken · 4,8%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van James Dickson Innes?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 800 | 1.300 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 300 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van James Dickson Innes?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van James Dickson Innes?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 16,0% | 14,3% |
| Zachte schaduw | 34,0% | 61,9% |
| Gematigde luminantie | 40,0% | 14,3% |
| Algehele helderheid: licht | 10,0% | 9,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 24,0% | 14,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 46,0% | 57,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 24,0% | 19,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 9,5% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 44,4% | 70,0% |
| Neutrale kleuren | 44,4% | 20,0% |
| Donkere tinten | 11,1% | 10,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 26,0% | 28,6% |
| Gebalanceerd | 66,0% | 61,9% |
| Levendig | 8,0% | 9,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 4,8% |
| Zacht | 24,0% | 28,6% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 9,5% |
| Krachtig contrast | 28,0% | 33,3% |
| Verklaring | 32,0% | 23,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 54,0% | 47,6% |
| Zacht gemengd palet | 18,0% | 28,6% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 4,8% |
| Sterke kleurconsistentie | 16,0% | 14,3% |
| Harmonieus palet | 6,0% | 4,8% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van James Dickson Innes maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening, Sun Setting Behind… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Performance Seen From A B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Llanelli From The F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mediterranean Coast Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arenig Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The fair at perpignan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The heavy cloud, arenig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coastal landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van James Dickson Innes?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan James Dickson Innes en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 100 |
| do 24 Sep | 100 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar James Dickson Innes
Wat is het meest bekeken schilderij van James Dickson Innes?
- A rocky cove, met 300 weergaven of 14% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt James Dickson Innes op AllPaintingsStore.com?
- 2.800 in twaalf maanden (1.000 op de artiestenpagina, 1.800 op de schilderijen).
Is er een stijl van James Dickson Innes die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Zachte schaduw (Lichtsterkte): 62% van de bezoeken tegenover 34% van de catalogus.