Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van James Docharty op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
James Docharty: de cijfers die ertoe doen
Head of the Holy Loch is het meest bekeken schilderij van James Docharty: 500 weergaven in twaalf maanden, goed voor 36% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen A Man with a Horse and Cart and a Dog on a Moor en Kilchurn Castle, Loch Awe. In totaal 1.600 bezoeken: 200 naar de artiestenpagina en 1.400 naar de schilderijen. 100% daling tussen Sep 2026 en Okt 2026. Beste maand: Jul 2026 met 1.100 bezoeken. Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte) is de voorkeursstijl: 50% van de bezoeken, 24% van de catalogus.
Top 7 schilderijen van James Docharty op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van James Docharty dat het vaakst wordt geopend.
-
1
Head of the Holy Loch, 1868
500 bezoeken · 35,7%
-
2
A Man with a Horse and Cart and a Dog on a Moor, 1857
200 bezoeken · 14,3%
-
3
Kilchurn Castle, Loch Awe
200 bezoeken · 14,3%
-
4
In the Trossachs, Loch Achray from the Island, 1866
200 bezoeken · 14,3%
-
5
Glen Dee Deer Forest, 1869
100 bezoeken · 7,1%
-
6
Morning Mist Clearing off the Hills, 1876
100 bezoeken · 7,1%
-
7
Head of Loch Eil
100 bezoeken · 7,1%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van James Docharty?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van James Docharty?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van James Docharty?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 3,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 18,2% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 54,5% | 50,0% |
| Algehele helderheid: licht | 24,2% | 50,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 21,2% | 21,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 54,5% | 57,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 21,2% | 14,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 3,0% | 7,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 27,3% | 21,4% |
| Gebalanceerd | 69,7% | 71,4% |
| Levendig | 3,0% | 7,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 9,1% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 18,2% | 14,3% |
| Verklaring | 72,7% | 85,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 6,1% | 14,3% |
| Evenwichtige harmonie | 15,2% | 7,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 54,5% | 57,1% |
| Harmonieus palet | 24,2% | 21,4% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van James Docharty maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Man with a Horse and Cart… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| A Man with a Horse and Cart… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of the Holy Loch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 100 | 0 |
| Glen Dee Deer Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Trossachs, Loch Achr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| In the Trossachs, Loch Achr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moorland Road with Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Glen Dee Deer Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Head of the Holy Loch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Head of Loch Vennacher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van James Docharty?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan James Docharty en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar James Docharty
Wat is het meest bekeken schilderij van James Docharty?
- Head of the Holy Loch, met 500 weergaven of 36% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 7.
Hoeveel bezoeken krijgt James Docharty op AllPaintingsStore.com?
- 1.600 in twaalf maanden (200 op de artiestenpagina, 1.400 op de schilderijen).
Is er een stijl van James Docharty die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 50% van de bezoeken tegenover 24% van de catalogus.