Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van James Mackenzie op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
James Mackenzie: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van James Mackenzie op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland: 200 weergaven, wat 25% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: 'Bill's Been Hurt', 19 Alexandra Row, Barrington Colliery, Northumberland, 1933 en Bedlington 'A' Pit, Plessey Seam. James Mackenzie trok in totaal 800 bezoeken aan, met 200 op de artiestenpagina en 600 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 700 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 60% van de bezoeken, tegenover 32% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 7 schilderijen van James Mackenzie die bezoekers het vaakst openen
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 7 schilderijen van James Mackenzie die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland
200 bezoeken · 25,0%
-
2
'Bill's Been Hurt', 19 Alexandra Row, Barrington Colliery, Northumberland, 1933
100 bezoeken · 12,5%
-
3
Bedlington 'A' Pit, Plessey Seam
100 bezoeken · 12,5%
-
4
Barrington Colliery School
100 bezoeken · 12,5%
-
5
Back to Stables, Bedlington 'A' Pit
100 bezoeken · 12,5%
-
6
Washing Day
100 bezoeken · 12,5%
-
7
Barrington Colliery
100 bezoeken · 12,5%
Hoeveel interesse krijgt James Mackenzie elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de schilderijen van James Mackenzie bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen bezoekers van James Mackenzie?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 9,1% | 12,5% |
| Zachte schaduw | 22,7% | 37,5% |
| Gematigde luminantie | 40,9% | 37,5% |
| Algehele helderheid: licht | 27,3% | 12,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 4,5% | 25,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 18,2% | 25,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 36,4% | 37,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 40,9% | 12,5% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 42,1% | 40,0% |
| Neutrale kleuren | 31,6% | 60,0% |
| Natuurlijke tinten | 15,8% | 0,0% |
| Donkere tinten | 10,5% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 13,6% | 37,5% |
| Gebalanceerd | 45,5% | 37,5% |
| Levendig | 40,9% | 25,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 9,1% | 12,5% |
| Gebalanceerd | 9,1% | 25,0% |
| Krachtig contrast | 9,1% | 0,0% |
| Verklaring | 72,7% | 62,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 9,1% | 12,5% |
| Zacht gemengd palet | 4,5% | 12,5% |
| Evenwichtige harmonie | 18,2% | 25,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 68,2% | 50,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke schilderijen van James Mackenzie zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barrington Colliery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Down the Barrington Burn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washing Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Breaking in the Riding Cob,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Choppington Flower Show, £5… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Howicking Preparing Leeks o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Back Canch Man, Bedlington… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miner's Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bill's Been Hurt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Busty Kip Collecting Jo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen bezoekers van James Mackenzie?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan James Mackenzie en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
James Mackenzie: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van James Mackenzie zijn het meest gewild?
- Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland voert met 200 bezoeken (25% van de weergaven van James Mackenzie). De bovenstaande ranglijst toont de top 7.
Hoeveel interesse is er in James Mackenzie?
- 800 bezoeken in twaalf maanden: 200 op de artiestenpagina en 600 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van James Mackenzie heeft de voorkeur van de bezoekers?
- Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 60% van de bezoeken voor 32% van de catalogus.