Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van James Pollard op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
James Pollard: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken The London-manchester Stage Coach vaker dan welk ander schilderij van James Pollard dan ook: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 17% van het totaal. Daarna volgen An Omnibus Passing The 'three Compasses Inn', Clapton, London en Fly Fishing In The River Lee Near The Ferry Boat Inn. James Pollard kreeg 2.000 bezoeken: 700 op de artiestenpagina, 1.300 op schilderijen. Momentum vertraagd: 67% minder bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. De beste maand was Jul 2026: 1.100 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Krachtig contrast (Contrast) trekt 44% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 20% van de catalogus.
James Pollard: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van James Pollard met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
The London-manchester Stage Coach
300 bezoeken · 16,7%
-
2
An Omnibus Passing The 'three Compasses Inn', Clapton, London
200 bezoeken · 11,1%
-
3
Fly Fishing In The River Lee Near The Ferry Boat Inn
200 bezoeken · 11,1%
-
4
The clapton association omnibus
100 bezoeken · 5,6%
-
5
Coursers Taking The Field At Hatfield Park, Hertfordshire, The Seat Of The Marquess Of Salisbury
100 bezoeken · 5,6%
-
6
The St Albans Grand Steeplechase -
100 bezoeken · 5,6%
-
7
The Omnibus, Livery And Bait Stables At The White Swan Inn
100 bezoeken · 5,6%
-
8
The Halfway House - A Mail Coach Outside The 'greyhounds Inn'
100 bezoeken · 5,6%
-
9
Edinburgh and London Royal Mail
100 bezoeken · 5,6%
-
10
Upper Clapton Omnibus
100 bezoeken · 5,6%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van James Pollard per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van James Pollard per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van James Pollard sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 5,6% |
| Zachte schaduw | 40,0% | 27,8% |
| Gematigde luminantie | 24,0% | 44,4% |
| Algehele helderheid: licht | 26,0% | 22,2% |
| Lichtgevend | 2,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 14,0% | 16,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,0% | 44,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 36,0% | 27,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 12,0% | 11,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 50,0% | 70,6% |
| Neutrale kleuren | 35,7% | 29,4% |
| Donkere tinten | 11,9% | 0,0% |
| Metallic tinten | 2,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 18,0% | 22,2% |
| Gebalanceerd | 66,0% | 44,4% |
| Levendig | 16,0% | 33,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 0,0% |
| Zacht | 28,0% | 11,1% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 22,2% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 44,4% |
| Verklaring | 34,0% | 22,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 22,2% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 5,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 52,0% | 61,1% |
| Harmonieus palet | 20,0% | 11,1% |
Welke schilderijen van James Pollard trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tom Thumb with Peter Brown… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Outside the Pike and Anchor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Schooling A Pair In A Brake… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Of The Mail Coache… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Omnibus, Livery And Bai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Derby, Bloomsbury Beati… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London to Glasgow Mail Coac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Duke Of Wellington Insp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Halfway House - A Mail… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van James Pollard?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt James Pollard, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 600 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 700 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 900 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 1.000 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 200 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Over James Pollard op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van James Pollard krijgt de meeste bezoeken?
- The London-manchester Stage Coach: 300 weergaven, 17% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van James Pollard?
- 2.000 bezoeken in twaalf maanden, 700 op de artiestenpagina en 1.300 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van James Pollard trekt kopers aan?
- Krachtig contrast (Contrast) schilderijen: 44% van de bezoeken, 20% van de catalogus.