Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van James Pryde op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
James Pryde: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van James Pryde op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Het Monument: 100 weergaven, wat 9% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Ellen Terry as Nance Oldfield en Lumber A Silhouette. James Pryde trok in totaal 1.200 bezoeken aan, met 300 op de artiestenpagina en 900 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 1.100 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Dramatisch (Sfeer): 50% van de bezoeken, tegenover 17% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van James Pryde die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van James Pryde die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Het Monument, 1917
100 bezoeken · 9,1%
-
2
Ellen Terry as Nance Oldfield, 1906
100 bezoeken · 9,1%
-
3
Lumber A Silhouette, 1921
100 bezoeken · 9,1%
-
4
An Ancient Harbour, 1923
100 bezoeken · 9,1%
-
5
Cartouche, 1902
100 bezoeken · 9,1%
-
6
The Slum, 1916
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Venetian Window, 1911
100 bezoeken · 9,1%
-
8
The Great Doorway
100 bezoeken · 9,1%
-
9
The Doctor, 1909
100 bezoeken · 9,1%
-
10
Moll Cutpurse (The Roaring Girl), 1902
100 bezoeken · 9,1%
Hoeveel interesse krijgt James Pryde elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de schilderijen van James Pryde bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van James Pryde?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Elegant | 50,0% | 50,0% |
| Dramatisch | 16,7% | 50,0% |
| Sereniteit | 16,7% | 0,0% |
| Romantisch | 16,7% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Melancholisch | 50,0% | 50,0% |
| Sereniteit | 16,7% | 50,0% |
| Reflectief | 33,3% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 48,5% | 63,6% |
| Zachte schaduw | 36,4% | 27,3% |
| Gematigde luminantie | 15,2% | 9,1% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 54,5% | 63,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,3% | 27,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 15,2% | 9,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 69,7% | 90,9% |
| Gebalanceerd | 30,3% | 9,1% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 12,1% | 18,2% |
| Zacht | 30,3% | 36,4% |
| Gebalanceerd | 12,1% | 18,2% |
| Krachtig contrast | 24,2% | 9,1% |
| Verklaring | 21,2% | 18,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 9,1% | 9,1% |
| Zacht gemengd palet | 6,1% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 21,2% | 27,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 54,5% | 63,6% |
| Harmonieus palet | 9,1% | 0,0% |
Welke schilderijen van James Pryde zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Romantic Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portret van een man in een… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Slum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Allegory The 'Victory' Mono… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Het Monument | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Unknown Corner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Monument | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ellen Terry as Nance Oldfie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Monument | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van James Pryde?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan James Pryde en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
James Pryde: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van James Pryde zijn het meest gewild?
- Het Monument voert met 100 bezoeken (9% van de weergaven van James Pryde). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in James Pryde?
- 1.200 bezoeken in twaalf maanden: 300 op de artiestenpagina en 900 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van James Pryde geven kopers de voorkeur?
- Dramatisch (Sfeer): 50% van de bezoeken voor 17% van de catalogus.