Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van James Walsham Baldock op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
James Walsham Baldock: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Study of Cattle vaker dan welk ander schilderij van James Walsham Baldock dan ook: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 27% van het totaal. Daarna volgen Landscape with Men and Cattle en Forest Scene with Deer. James Walsham Baldock kreeg 1.600 bezoeken: 500 op de artiestenpagina, 1.100 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 1.600 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Zachte schaduw (Lichtsterkte) trekt 36% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 26% van de catalogus.
James Walsham Baldock: de 8 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 8 schilderijen van James Walsham Baldock met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Study of Cattle, 1890
300 bezoeken · 27,3%
-
2
Landscape with Men and Cattle
200 bezoeken · 18,2%
-
3
Forest Scene with Deer, 1863
100 bezoeken · 9,1%
-
4
Study of Three Horses in a Landscape, 1879
100 bezoeken · 9,1%
-
5
Cows in the Shadow of a Tree, 1861
100 bezoeken · 9,1%
-
6
Four Pupils of the Pestalozzian School
100 bezoeken · 9,1%
-
7
On the Scottish Moors, 1889
100 bezoeken · 9,1%
-
8
Landscape near Worksop Manor Park, Nottinghamshire, 1894
100 bezoeken · 9,1%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van James Walsham Baldock per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1.100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van James Walsham Baldock per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van James Walsham Baldock sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 13,0% | 9,1% |
| Zachte schaduw | 26,1% | 36,4% |
| Gematigde luminantie | 34,8% | 27,3% |
| Algehele helderheid: licht | 26,1% | 27,3% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 0,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 13,0% | 18,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 60,9% | 54,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 26,1% | 27,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 45,5% | 54,5% |
| Donkere tinten | 27,3% | 27,3% |
| Neutrale kleuren | 27,3% | 18,2% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 17,4% | 18,2% |
| Gebalanceerd | 65,2% | 63,6% |
| Levendig | 17,4% | 18,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,7% | 9,1% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 21,7% | 18,2% |
| Krachtig contrast | 26,1% | 36,4% |
| Verklaring | 43,5% | 36,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 73,9% | 63,6% |
| Harmonieus palet | 26,1% | 36,4% |
Welke schilderijen van James Walsham Baldock trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In Welbeck Park, Nottingham… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Pupils of the Pestaloz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Pupils of the Pestaloz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study of Three Horses in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In Welbeck Park, Nottingham… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cows in the Shadow of a Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Forest Scene with Deer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Scene with Deer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sheep and Shepherd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Men and Catt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van James Walsham Baldock?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt James Walsham Baldock, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Over James Walsham Baldock op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van James Walsham Baldock krijgt de meeste bezoeken?
- Study of Cattle: 300 weergaven, 27% van het totaal aantal weergaven. 8 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van James Walsham Baldock?
- 1.600 bezoeken in twaalf maanden, 500 op de artiestenpagina en 1.100 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van James Walsham Baldock trekt kopers aan?
- Zachte schaduw (Lichtsterkte) schilderijen: 36% van de bezoeken, 26% van de catalogus.