Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Jan Frans Van Dael op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Jan Frans Van Dael: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Basket of Fruit vaker dan welk ander schilderij van Jan Frans Van Dael dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 17% van het totaal. Daarna volgen Flower Piece en VASE DE FLEURS, RAISINS ET PECHES. Jan Frans Van Dael kreeg 1.300 bezoeken: 400 op de artiestenpagina, 900 op schilderijen. Momentum vertraagd: 67% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 900 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Donker (Lichtsterkte) trekt 100% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 84% van de catalogus.
Jan Frans Van Dael: de 9 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 9 schilderijen van Jan Frans Van Dael met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Basket of Fruit, 1801
200 bezoeken · 16,7%
-
2
Flower Piece
200 bezoeken · 16,7%
-
3
VASE DE FLEURS, RAISINS ET PECHES
200 bezoeken · 16,7%
-
4
Flower Still-Life, 1811
100 bezoeken · 8,3%
-
5
Glorieuze Stilleven Met Bloemen Op Een Stenen Borstwering
100 bezoeken · 8,3%
-
6
Roses et papillons
100 bezoeken · 8,3%
-
7
Flower Piece Or Offering To Flora
100 bezoeken · 8,3%
-
8
A Still Life Of A Fritillaria Imperialis
100 bezoeken · 8,3%
-
9
Vase Of Flowers
100 bezoeken · 8,3%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Jan Frans Van Dael per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Jan Frans Van Dael per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Jan Frans Van Dael sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 84,2% | 100,0% |
| Zachte schaduw | 10,5% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 5,3% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 26,3% | 25,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 31,6% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 42,1% | 41,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 63,2% | 66,7% |
| Gebalanceerd | 36,8% | 33,3% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,5% | 16,7% |
| Zacht | 36,8% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 26,3% | 33,3% |
| Krachtig contrast | 21,1% | 16,7% |
| Verklaring | 5,3% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 5,3% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 21,1% | 16,7% |
| Evenwichtige harmonie | 15,8% | 25,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 57,9% | 58,3% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke schilderijen van Jan Frans Van Dael trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Basket of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flower Still-Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| VASE DE FLEURS, RAISINS ET… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| A Still Life Of Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece Or Offering To… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Basket Of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase Of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Vase Of Flowers On A Ledge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Jan Frans Van Dael?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Duits | 100 | 50,0% |
| Engels | 100 | 50,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Jan Frans Van Dael, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 100 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Jan Frans Van Dael op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Jan Frans Van Dael krijgt de meeste bezoeken?
- Basket of Fruit: 200 weergaven, 17% van het totaal aantal weergaven. 9 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Jan Frans Van Dael?
- 1.300 bezoeken in twaalf maanden, 400 op de artiestenpagina en 900 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Jan Frans Van Dael trekt kopers aan?
- Donker (Lichtsterkte) schilderijen: 100% van de bezoeken, 84% van de catalogus.