Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Jean Lurçat op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Jean Lurçat: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Jean Lurçat op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is The Olive Tree: 500 weergaven, wat 83% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Baigneuses. Jean Lurçat trok in totaal 400 bezoeken aan, met 100 op de artiestenpagina en 300 op individuele schilderijen. De vraag nam af: het aantal bezoeken daalde met 100% van Aug 2026 naar Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 300 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 83% van de bezoeken, tegenover 25% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 2 schilderijen van Jean Lurçat die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 2 schilderijen van Jean Lurçat die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
Hoeveel interesse krijgt Jean Lurçat elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Jean Lurçat bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Jean Lurçat?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 12,5% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 12,5% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 25,0% | 83,3% |
| Algehele helderheid: licht | 37,5% | 16,7% |
| Lichtgevend | 12,5% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 25,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 25,0% | 16,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 37,5% | 83,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 12,5% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 50,0% | 100,0% |
| Donkere tinten | 16,7% | 0,0% |
| Aardse tinten | 16,7% | 0,0% |
| Pasteltinten | 16,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 12,5% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 87,5% | 100,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 12,5% | 16,7% |
| Zacht | 25,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 37,5% | 83,3% |
| Verklaring | 25,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 37,5% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 25,0% | 83,3% |
| Evenwichtige harmonie | 12,5% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 25,0% | 16,7% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke schilderijen van Jean Lurçat zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Olive Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Cock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Tour Carree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Men Carrying Torches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les aloes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Big Cloud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baigneuses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Jean Lurçat?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Jean Lurçat en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Jean Lurçat: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Jean Lurçat zijn het meest gewild?
- The Olive Tree voert met 500 bezoeken (83% van de weergaven van Jean Lurçat). De bovenstaande ranglijst toont de top 2.
Hoeveel interesse is er in Jean Lurçat?
- 400 bezoeken in twaalf maanden: 100 op de artiestenpagina en 300 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Jean Lurçat geven kopers de voorkeur?
- Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 83% van de bezoeken voor 25% van de catalogus.