Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Albert Cooper op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
John Albert Cooper: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Stone Cottages vaker dan welk ander schilderij van John Albert Cooper dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 29% van het totaal. Daarna volgen Three Prima Donnas en The Orchestra. John Albert Cooper kreeg 1.000 bezoeken: 600 op de artiestenpagina, 400 op schilderijen. De beste maand was Aug 2026: 500 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Verklaring (Contrast) trekt 43% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 17% van de catalogus.
John Albert Cooper: de 6 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 6 schilderijen van John Albert Cooper met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van John Albert Cooper per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 200 |
| Aug 2026 | 300 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van John Albert Cooper per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van John Albert Cooper sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 8,3% | 14,3% |
| Gematigde luminantie | 66,7% | 57,1% |
| Algehele helderheid: licht | 25,0% | 28,6% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 33,3% | 28,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 58,3% | 57,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 8,3% | 14,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 16,7% | 14,3% |
| Gebalanceerd | 83,3% | 85,7% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 8,3% | 14,3% |
| Gebalanceerd | 16,7% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 58,3% | 42,9% |
| Verklaring | 16,7% | 42,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 41,7% | 57,1% |
| Zacht gemengd palet | 25,0% | 14,3% |
| Evenwichtige harmonie | 8,3% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 25,0% | 28,6% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke schilderijen van John Albert Cooper trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hokey Pokey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alpine Love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Orchestra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Three Prima Donnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stone Cottages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Anchorage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Blackpool Siesta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Symphony Orchestra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van John Albert Cooper?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt John Albert Cooper, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 200 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 300 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 200 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 200 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 300 |
Over John Albert Cooper op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van John Albert Cooper krijgt de meeste bezoeken?
- Stone Cottages: 200 weergaven, 29% van het totaal aantal weergaven. 6 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van John Albert Cooper?
- 1.000 bezoeken in twaalf maanden, 600 op de artiestenpagina en 400 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van John Albert Cooper trekt kopers aan?
- Verklaring (Contrast) schilderijen: 43% van de bezoeken, 17% van de catalogus.