Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Buckler op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
John Buckler: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken View Of Blenheim Park, Oxfordshire vaker dan welk ander schilderij van John Buckler dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 20% van het totaal. Daarna volgen South East View Of Blithfield, Staffordshire, The Seat Of The Right Honourable Lord Bagot en Wells cathedral, - (182). John Buckler kreeg 1.100 bezoeken: 200 op de artiestenpagina, 900 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 1.100 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Monochroom (Kleurintensiteit) trekt 50% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 26% van de catalogus.
John Buckler: de 9 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 9 schilderijen van John Buckler met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
View Of Blenheim Park, Oxfordshire
200 bezoeken · 20,0%
-
2
South East View Of Blithfield, Staffordshire, The Seat Of The Right Honourable Lord Bagot
100 bezoeken · 10,0%
-
3
Wells cathedral, - (182)
100 bezoeken · 10,0%
-
4
The Great West Entrance To Christ Church From The Quadrangle, Oxford
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Ely Cathedral
100 bezoeken · 10,0%
-
6
Whitehall Stairs
100 bezoeken · 10,0%
-
7
St Mary's Chesham
100 bezoeken · 10,0%
-
8
Holland House
100 bezoeken · 10,0%
-
9
Eaton Hall - north east view
100 bezoeken · 10,0%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van John Buckler per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van John Buckler per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van John Buckler sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,5% | 10,0% |
| Zachte schaduw | 9,7% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 25,8% | 10,0% |
| Algehele helderheid: licht | 48,4% | 60,0% |
| Lichtgevend | 9,7% | 20,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 32,3% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 48,4% | 30,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 9,7% | 20,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 9,7% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 69,2% | 70,0% |
| Aardse tinten | 19,2% | 20,0% |
| Donkere tinten | 7,7% | 0,0% |
| Pasteltinten | 3,9% | 10,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 25,8% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 64,5% | 50,0% |
| Levendig | 9,7% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 12,9% | 20,0% |
| Zacht | 22,6% | 20,0% |
| Gebalanceerd | 9,7% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 19,4% | 20,0% |
| Verklaring | 35,5% | 40,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,9% | 20,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 6,5% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 29,0% | 10,0% |
| Harmonieus palet | 51,6% | 70,0% |
Welke schilderijen van John Buckler trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Magdalen College, Oxford, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| South-east View of Dinton C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The king's house, salisbury, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| South East View of Kensingt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eaton Hall - north east view | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holland House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Mary's Chesham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Boston stump | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Whitehall Stairs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Spanish Pointer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van John Buckler?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt John Buckler, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Over John Buckler op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van John Buckler krijgt de meeste bezoeken?
- View Of Blenheim Park, Oxfordshire: 200 weergaven, 20% van het totaal aantal weergaven. 9 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van John Buckler?
- 1.100 bezoeken in twaalf maanden, 200 op de artiestenpagina en 900 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van John Buckler trekt kopers aan?
- Monochroom (Kleurintensiteit) schilderijen: 50% van de bezoeken, 26% van de catalogus.