Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Frederik Herring Sr. op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
John Frederik Herring Sr.: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van John Frederik Herring Sr. op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Mazeppa Pursued by Wolves: 200 weergaven, wat 6% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Two Horses with a Foal, by a Fence en Streatlam Stud, Mares and Foals. John Frederik Herring Sr. trok in totaal 3.800 bezoeken aan, met 600 op de artiestenpagina en 3.200 op individuele schilderijen. De vraag stijgt: het aantal bezoeken is met 150% gegroeid van Aug 2026 naar Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 3.100 bezoeken. Kopers browsen op apparaten (89%) en telefoons (11%). Kopers hebben een voorkeur voor Verklaring (Contrast): 41% van de bezoeken, tegenover 28% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van John Frederik Herring Sr. die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van John Frederik Herring Sr. die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Mazeppa Pursued by Wolves
200 bezoeken · 5,9%
-
2
Two Horses with a Foal, by a Fence
200 bezoeken · 5,9%
-
3
Streatlam Stud, Mares and Foals
200 bezoeken · 5,9%
-
4
Two cats
200 bezoeken · 5,9%
-
5
Sir Mark Wood with his dark brown filly Vespa, winner of the Oaks in 1833, her trainer H Scott and a groom with a grey hack
100 bezoeken · 2,9%
-
6
Mr. Ridsdale and Mr. Gully's St. Giles with William Scott Up
100 bezoeken · 2,9%
-
7
A Gray Arab Mare outside a Stable in an Extensive River Landscape
100 bezoeken · 2,9%
-
8
Our Nell, A Bay Racehorse in a Stable
100 bezoeken · 2,9%
-
9
Three horses at a water trough
100 bezoeken · 2,9%
-
10
The Bay Stallion Jack Spigot
100 bezoeken · 2,9%
Hoeveel interesse krijgt John Frederik Herring Sr. elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 2.900 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 300 | 200 |
Hoe vaak worden de schilderijen van John Frederik Herring Sr. bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van John Frederik Herring Sr.?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,0% | 11,8% |
| Zachte schaduw | 38,0% | 38,2% |
| Gematigde luminantie | 34,0% | 26,5% |
| Algehele helderheid: licht | 26,0% | 23,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 8,0% | 17,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 29,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 34,0% | 32,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 24,0% | 17,6% |
| Levendige kleur | 0,0% | 2,9% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 69,8% | 80,0% |
| Neutrale kleuren | 20,9% | 12,0% |
| Donkere tinten | 9,3% | 4,0% |
| Metallic tinten | 0,0% | 4,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 10,0% | 20,6% |
| Gebalanceerd | 64,0% | 55,9% |
| Levendig | 26,0% | 23,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 2,9% |
| Zacht | 34,0% | 23,5% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 14,7% |
| Krachtig contrast | 18,0% | 17,6% |
| Verklaring | 28,0% | 41,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 5,9% |
| Zacht gemengd palet | 2,0% | 5,9% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 11,8% |
| Sterke kleurconsistentie | 60,0% | 55,9% |
| Harmonieus palet | 22,0% | 20,6% |
Welke schilderijen van John Frederik Herring Sr. zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mazeppa Pursued by Wolves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Letter of Intent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Tom, a black hunter,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feeding the Arab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Village Blacksmith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farmyard Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Manuella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ducks and Ducklings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gray Arab Mare outside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| On the Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken kopers om door John Frederik Herring Sr. te browsen?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.400 | 89,5% |
| telefoons | 400 | 10,5% |
In welke talen surfen kopers van John Frederik Herring Sr.?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Italiaans | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan John Frederik Herring Sr. en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
John Frederik Herring Sr.: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van John Frederik Herring Sr. zijn het meest gewild?
- Mazeppa Pursued by Wolves voert met 200 bezoeken (6% van de weergaven van John Frederik Herring Sr.). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in John Frederik Herring Sr.?
- 3.800 bezoeken in twaalf maanden: 600 op de artiestenpagina en 3.200 op individuele schilderijen.
Op welke apparaten bekijken kopers John Frederik Herring Sr.?
- Kopers browsen op apparaten (89%) en telefoons (11%); apparaten is goed voor 89% van de bezoeken.
Welk type schilderij van John Frederik Herring Sr. geven kopers de voorkeur?
- Verklaring (Contrast): 41% van de bezoeken voor 28% van de catalogus.