Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Haynes Williams op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
John Haynes Williams: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken My Pupil vaker dan welk ander schilderij van John Haynes Williams dan ook: 600 weergaven in twaalf maanden, goed voor 33% van het totaal. Daarna volgen The Introduction en A Spanish Matador. John Haynes Williams kreeg 2.000 bezoeken: 300 op de artiestenpagina, 1.700 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 1.400 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Gebalanceerd (Contrast) trekt 44% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 16% van de catalogus.
John Haynes Williams: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van John Haynes Williams met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
My Pupil, 1870
600 bezoeken · 33,3%
-
2
The Introduction
200 bezoeken · 11,1%
-
3
A Spanish Matador, 1880
100 bezoeken · 5,6%
-
4
The Encampment, 1923
100 bezoeken · 5,6%
-
5
The Assembly Room, Worcester Guildhall, 1889
100 bezoeken · 5,6%
-
6
Spanish Dancer, 1873
100 bezoeken · 5,6%
-
7
Sir Otto Jaffe (1846–1929), LLD, JP, Lord Mayor (1899 1904)
100 bezoeken · 5,6%
-
8
Sir Robert Lloyd Patterson (1836–1906), DL, JP, FLS, 1897
100 bezoeken · 5,6%
-
9
The Miniature
100 bezoeken · 5,6%
-
10
A Spanish Warrior, 1873
100 bezoeken · 5,6%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van John Haynes Williams per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 600 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van John Haynes Williams per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van John Haynes Williams sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 56,0% | 77,8% |
| Zachte schaduw | 36,0% | 16,7% |
| Gematigde luminantie | 4,0% | 5,6% |
| Algehele helderheid: licht | 4,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 28,0% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 28,0% | 16,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 40,0% | 27,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 5,6% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 91,3% | 94,4% |
| Donkere tinten | 4,3% | 5,6% |
| Neutrale kleuren | 4,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 44,0% | 55,6% |
| Gebalanceerd | 48,0% | 38,9% |
| Levendig | 8,0% | 5,6% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 24,0% | 16,7% |
| Zacht | 20,0% | 11,1% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 44,4% |
| Krachtig contrast | 32,0% | 22,2% |
| Verklaring | 8,0% | 5,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 33,3% |
| Evenwichtige harmonie | 20,0% | 11,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 40,0% | 27,8% |
| Harmonieus palet | 24,0% | 27,8% |
Welke schilderijen van John Haynes Williams trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| My Pupil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 400 |
| A Spanish Matador | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sir Otto Jaffe (1846–1929),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Miniature | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Ancestor on the Tapestry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Matthews Arnold (d.1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| My Pupil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alderman Walter Holland (18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gleam of Sunshine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adios | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van John Haynes Williams?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt John Haynes Williams, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Over John Haynes Williams op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van John Haynes Williams krijgt de meeste bezoeken?
- My Pupil: 600 weergaven, 33% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van John Haynes Williams?
- 2.000 bezoeken in twaalf maanden, 300 op de artiestenpagina en 1.700 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van John Haynes Williams trekt kopers aan?
- Gebalanceerd (Contrast) schilderijen: 44% van de bezoeken, 16% van de catalogus.