Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Scarlett Davis op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
John Scarlett Davis: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken View From No.2 High Street Looking Down Church Street, Leominster vaker dan welk ander schilderij van John Scarlett Davis dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 22% van het totaal. Daarna volgen Main Gallery Of The Louvre, Paris en Interior Of The Church Of St Michael, Munich, Germany. John Scarlett Davis kreeg 1.600 bezoeken: 700 op de artiestenpagina, 900 op schilderijen. Momentum vertraagd: 100% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 1.500 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) trekt 56% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 22% van de catalogus.
John Scarlett Davis: de 8 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 8 schilderijen van John Scarlett Davis met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
View From No.2 High Street Looking Down Church Street, Leominster
200 bezoeken · 22,2%
-
2
Main Gallery Of The Louvre, Paris
100 bezoeken · 11,1%
-
3
Interior Of The Church Of St Michael, Munich, Germany
100 bezoeken · 11,1%
-
4
Rembrandt's Studio
100 bezoeken · 11,1%
-
5
Antwerp Cathedral, Belgium
100 bezoeken · 11,1%
-
6
Interior Of St Peter's Basilica, Rome
100 bezoeken · 11,1%
-
7
Interior Of St Sulpice, Paris
100 bezoeken · 11,1%
-
8
Caroline Ann Davis
100 bezoeken · 11,1%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van John Scarlett Davis per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van John Scarlett Davis per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van John Scarlett Davis sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 50,0% | 33,3% |
| Zachte schaduw | 19,4% | 33,3% |
| Gematigde luminantie | 22,2% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 5,6% | 0,0% |
| Lichtgevend | 2,8% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 33,3% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 19,4% | 11,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 22,2% | 55,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 22,2% | 33,3% |
| Levendige kleur | 2,8% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 60,0% | 66,7% |
| Donkere tinten | 25,7% | 33,3% |
| Monochroom | 8,6% | 0,0% |
| Neutrale kleuren | 5,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 41,7% | 11,1% |
| Gebalanceerd | 41,7% | 66,7% |
| Levendig | 16,7% | 22,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 44,4% | 11,1% |
| Zacht | 33,3% | 44,4% |
| Gebalanceerd | 5,6% | 22,2% |
| Krachtig contrast | 5,6% | 22,2% |
| Verklaring | 11,1% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 5,6% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 5,6% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 47,2% | 44,4% |
| Harmonieus palet | 41,7% | 55,6% |
Welke schilderijen van John Scarlett Davis trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Interior Of A Large Cou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait, Aged - (16) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Library | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait In Oil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rembrandt's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Main Gallery Of The Louvre,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hampton Court Palace Interi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man In A Top Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van John Scarlett Davis?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt John Scarlett Davis, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Over John Scarlett Davis op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van John Scarlett Davis krijgt de meeste bezoeken?
- View From No.2 High Street Looking Down Church Street, Leominster: 200 weergaven, 22% van het totaal aantal weergaven. 8 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van John Scarlett Davis?
- 1.600 bezoeken in twaalf maanden, 700 op de artiestenpagina en 900 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van John Scarlett Davis trekt kopers aan?
- Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) schilderijen: 56% van de bezoeken, 22% van de catalogus.